iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1,181 až 1,200 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #335539
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    rikulinko k tomu orange, maju dostat v najblizsich dvoch tyzdnoch dve varky telefonov. len 32jky,jedna varka cierne,jedna biele,dokopy ide asi o 720ks. ale vsetky idu na spisane objednavky. ale obavam sa ze len na tie co su na eshope,tak drzim palec aby sa dostalo aj na predajne.

    ja som to uz vzdal s hladanim ip5,dostal som v praci nove BB a mam vybavene a este aj usetrene:)

    #335585
    Cibike
    Účastník (Participant)

    aaaaaaaach, dnes som siel do Telekomu z jasnym umyslom kupit si Samsung Galaxy Note II.. a co som si kupil? …predsa biely iPhone 5 :)))) …ako mozno budem vyzerat ako dement, ale nemali ten Samsung skladom a ked mi chlapik vravi, ze a co tak iPhone 5.. a ja na to, nie vdaka, cierny som uz mal ..a chlapik, mame posledny biely rezervovany pre zakaznika, chcete ho? ..hmm, lakave, ….hmmmmm beriem :D …tak som si kupil biely, paci sa mi viac nez cierny, ten som mal cca 2 mesiace a uz ma nudil, tento biely je celkom pekny.. btw je fajn byt vernym zakaznikom niekolko rokov + mat stastie

    #335594
    MooDy
    Účastník (Participant)

    kupoval uz niekto ip5 v telekome za plnu sumu a podarilo sa mu to?

    #335595
    speedman
    Účastník (Participant)

    tiež by som poprosil o túto info. a tiež, či už orange vybavil niekoho za plnú sumu s objednávkou na predajni. vďaka

    #335596
    MooDy
    Účastník (Participant)

    neviem o nikom na predajni, vacsine ludi neprisla ani objednavka cez e-shop (objednal som hned 28.9, dotetraz ziadna odozva)

    #335628
    majdy
    Účastník (Participant)

    Tak od včera som spokojným majiteľom iPhone 5 White/Silver 16GB z Apple Online Store CZ :)

    Telefón je naozaj krásny, naživo vyzerá luxusne a bol bez škrabančeka :) Konštrukcia veľmi kvalitne vyzerá, tenučký a autofocus som si nevšimol, že by nejak výrazne hrkal, tak asi máte moc citlivé uši :)
    Lightning je naozaj malinký, Earpods hrajú dobre, celkom zvládajú aj basy, ale nevyrvnajú sa ani z ďaleka už len Marshallom, čo mám, nie to ešte kvalitnejším a drahším slúchadlám :)
    iOS zatiaľ super, foťák fotí celkom slušne, ale zatiaľ som skúšal len v horších podmienkach a za pomoci blesku. Video tiež. Displej je krásny, podanie farieb, aj veľkosť mi akurát vyhovuje a to mám dosť dlhé prsty. Vyhral som sa aj so Siri poriadne a je úžasná. Nejdem to veľmi hodnotiť, keďže toto je môj prvý iPhone. aj keď som bol často v styku s predošlými generáciami. Proste som nadšený zatiaľ strašne ako tam všetko šľape, vyskúšal som aj nové NFS:MW a hrá sa to vynikajúco. Zatiaľ som, ale veľmi nadšený :)

    #335637
    JFK.
    Účastník (Participant)

    no aspoň ty sa už raduješ, ja tu deň čo deň zalamujem rukami nad Orange-om :D

    #335645
    JFK.
    Účastník (Participant)

    **Môže prosím niekto, kto má kontakty v Orange preveriť či prišli tie iPhony (32GB) čo mali dnes príjsť???**
    -bol by som rád a viacerí tu často-krát mávate zákulisné info, takže vám verím :D

    #335652
    MooDy
    Účastník (Participant)

    Dnes mi na 905 povedal operator, ze doslo asi 400ks a vsetky su postupne odosielane ludom, ktori si objednali iP v eshope. Ked som sa vsak zmienil, ze som si ho objednal ako novy zakaznik spolu s 10e predplatenou kartou za plnu sumu, zrazu tu boli pochybnosti a vraj pri mojej objednavke nie je ziadna nova aktivita :) klasika orange..objednany 29.9.12

    #335654
    raiden
    Účastník (Participant)

    to majdy: tiez tam pozorujes ten zeleny pasik pri unlocku, ako pisali vyssie? Siri v anglictine funguje dobre, ci sutam dajake velke nedostatky?

    #335658
    JFK.
    Účastník (Participant)

    prečo nepošlú ľudom čo si objednali iphone normálne na predajni :DD ja sa ho asi ani nedožijem

    #335661
    majdy
    Účastník (Participant)

    JFK: konečne, mrzí ma, že je situácia taká aká je, no snáď sa ku nemu už dostaneš :) ešte ti tuším dlžím fotku s marshallmi :D ak bude kedy a ako spravím a postnem :P

    raiden: pri unlocku tam vôbec nemám tú “žiaru” zelenú, ani po 15,20,30 sekunách, keď počkám, vôbec, ale ajtak si myslím, že je to SW chyba a niektorý update ju vyrieši. Siri funguje dobre, vidno, že tam robí svoje trojica mikrofónov, lebo na macu to siri dictation, mi asi o 50% menej rozumie. Ide dosť o výslovnosť, ale dá sa s nou pokecať dať jej niečo nájsť, spustiť, nastaviť, pripomenúť atď. možností je dosť, najviac som sa vytrápil, pri tom, keď som ju učil, kto je moja sestra a mama, vyslovovať slovenské mená, tak aby ich pochopila je riadna fuška, inak je sympoška :)

    #335669
    ThinkPad
    Účastník (Participant)

    MooDy to ti normalne povedal operator ze im dnes prislo 400 IP? a aj 16gb? ci nevies? tak to by sa uz mohlo usmiat stastie potom aj namna :-/

    #335674
    MooDy
    Účastník (Participant)

    okolo obeda som volal na 905, ocakaval som tradicne “nic neviem, nemame, neda sa”, ale prekvapilo ma ked na mna hned vybehol s tym, ze dnes im doslo 400ks iphonov na centralny sklad. Vraj su vsetky kompletne rezervovane na uz vytvorene objednavky v e-shope. Nevedel mi povedat nic o farbach ani kapacitach, vraj to prislo “pred chvilou”.

    #335675
    ThinkPad
    Účastník (Participant)

    tak to je super sprava! diky za info :)

    #335724
    Rikulinko
    Účastník (Participant)

    verím že sa usmeje štastie aj na objendávky ktoré boli spísané na predajniach (28.09.2012)… ako 400 ks fuf a to ešte nevieme aké kapacity a farby .. takže čakať .. Orange rok od roka perlí :D

    #335732
    Menyhart
    Účastník (Participant)

    V Orange je moja firma vedená ako premiový zákazník.Z dôvodu nedostatku iPhone som oznamil prechod k telekomu. V priebehu tyždňa ma operatori Orange kontaktovali celkovo 4x či si to nepremyslím. Apelovaním na dostupnosť iPhone mi každý z nich so sklamaním informoval,že je veľka pravdepobodnosť,že budú mať tieto telefóny až v januári.

    Objednávky na predajniach vôbec neriešia.

    Tak good luck.

    #335760
    denton
    Účastník (Participant)

    rad by som vedel kto zavadza, ci ten chlapik na centralnom sklade, podla ktoreho im vcera prislo 400 kusov, alebo Orange poradca, ktory na facebooku vcera na otazku “je pravda ze dnes pridu na sklad nejake kusy iphone 5?” odpisal “Nemame potvrdene ze dnes maju prist iPhone 5. preverovali sme to s centralnym skladom”

    #335772
    MooDy
    Účastník (Participant)

    Dnes som tam volal znova (905) – slecna mi povedala, ze vcera “mali prist” iPhone 5 vo vacsom mnozstve, ale len 16GB verzie – vacsie vraj pridu buduci tyzden, tak mi len odporucila aby som zavolal v stredu alebo stvrtok (mam objednany 32GB biely). Ked som sa opytal ci aj naozaj prisli, nevedela mi to potvrdit, pretoze ludia na linke 905 vraj nemaju prepojenie na centralny sklad, a tak ani po 24 hodinach netusia ci su zasoby doplnene.

    V teme ip5 DOSTUPNOST niekto vcera pisal, ze v poluse (telekom) vraj maju “dost” iphonov – dnes rano som tam bol, vraj na sklade nie je nic, vcera nic neprislo a chodia maximalne 2-3 kusy tyzdenne. Objednat sa neda, samozrejme.

    Nevieme, nemame, nechceme, nedame.. :) tolko zhrnutie dnesneho dna, stay tuned

    #335773
    Menyhart
    Účastník (Participant)

    Operátori Call centra Orange zavádzajú a klamú. Na jedného z nich som podal podnet na prešetrenie na základe nahratého telefonátu.
    Perlil,že vlastne oni tie iPhony dodávajú Telekomu, preto ich nemajú:)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1,181 až 1,200 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.