iOS 7

Domov Diskusné Fóra Ostatné iOS 7

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 81 až 100 (z celkového počtu 161 )
  • Autor
    Príspevky
  • #357317
    Hajo
    Účastník (Participant)

    oficialne jedine registraciou UDID tvojho iPhone. Na to potrebujes developersky apple ucet. Da sa to ale aj zaplatit na roznych weboch, cena cca okolo 8 dolarov.

    Na youtube som videl navody aj ako to urobit bez UDID, ale ci su real netusim

    #357320
    skapenkat
    Účastník (Participant)

    da sa zaplatit ta beta alebo ten developersky ucet?

    #357321
    petto16
    Účastník (Participant)

    ja mam nahodeny iOs 7 bez registrovaneho UDID, ak mas mac tak staci ze stiahnes z netu spravny soft podla toho aky mas iphone alebo ine i podporovane zariadenie a das aktualizovat v iTunes pricom budes drzat alt(option) tlacidlo na klavesnici, vyberies stiahnuty subor a uz len pockas ci ti funguje i zariadenie alebo nie, vraj je to taka mensia loteria, ale takto som uz instaloval aj ios 6 prvu betu a nebol problem

    este doplnim, mne nechcelo odomknut sim kartu pri prvom spusteni tak som zapol rezim lietadlo a nasledne vypol.

    Doplnene:
    postup na win je totozny len nepouzivat tlacidlo alt ale shift

    #357323
    TommySlaw
    Účastník (Participant)

    a sakra :D mám taký problém … stiahol som iOS 7 beta 1 … dal som to restornut, s tym, ze som si vybral ten, co som stiahol … naistaluval, zapol sa a vypisal: We’re unable to complete your activation.
    This device is not registered as part of the iPhone Developer Program.If you are a member of the Program, please register your device in the iPhone Developer Program Portal. ………….. viete mi niekto poradit, co teraz ? :D

    #357326
    JFK.
    Účastník (Participant)

    ste dementní alebo čo? ….máte dávať update… NIE RESTORE!!!!!!!!!

    #357329
    TommySlaw
    Účastník (Participant)

    no dobre, tak som to pokašlal, to mi už je jasné … vieš mi poradiť, čo teraz ?

    #357333
    TommySlaw
    Účastník (Participant)

    no dal som mu klasický recovery znova, tentokrát cez DFU, takže mi tam hodí iOS 6 … potom ked to chcem skusit znova, dam update a nevyhodi mi to, čo predtým ?

    #357334
    skapenkat
    Účastník (Participant)

    a prosimvas poslete mi niekto link kde to mam stiahnut a navod ako nainstalovat lebo vobec neviem po anglicky takze zbytocne to budem hladat a stiahnem debilinu a pokazi sa mi iphone… pls pomoc

    #357335
    majdy
    Účastník (Participant)

    OMG! tak, keď to neviete spraviť a neviete anglicky, tak to nerobte, oficiálne to nieje vonku, keby Apple chcel aby ste to všetci mali, máte to mať…je to pre vývojarov na testovanie a feedback, nie pre všetkých…

    #357337
    skapenkat
    Účastník (Participant)

    no ale strasne by som to chcel ked to uz vsetci maju

    #357338
    skapenkat
    Účastník (Participant)

    jak zistim ci mam:
    iPhone 5 (Model A1428)
    alebo
    iPhone 5 (Model A1429)
    ?

    #357343
    Hajo
    Účastník (Participant)

    otocis iphone ( display smeruje od teba ), kuknes na zadnu stranu, prvy riadok textu :D

    #357346
    EdDy
    Účastník (Participant)

    Okey, bol som na iOS 7 nachvilu, som späť na IOS 6 … som zhrozeny :( … je to ako by som prave niekomu prave vratil AndroidWindowsPhone :/ .. dufam ze sa to zmeni do official release .. inak ostavam na iOS 6 .. Sedmička už ani nepripada ako keby ste robili s iPhonom… nepaci sa mi to

    #357347
    skapenkat
    Účastník (Participant)

    poradite mi teda niekto ako to mam spravit? diky

    #357351
    EdDy
    Účastník (Participant)

    skapenkat: nerob to, nie je to určené pre nedeveloperských uzivatelov a … no, nechcem teba ani nikoho uraziť, ale nedávaj si to, mal by si z toho len viac škody ako úžitku

    #357352
    skapenkat
    Účastník (Participant)

    tak aspom to len vyskusat ked to nebude dobre dam to naspet len som to chcel zo zvedavosti skusit ked mi niekto povie navod…

    #357353
    EdDy
    Účastník (Participant)

    Ach ..

    1. Stiahni si IOS 7 na tvoj model iPhonu (ak to nezvládneš tak je už duplom jasné aby si to nerobil, ber to ako znamenie ;) )

    2. Pripoj iPhone, v iTunes klikni na UPDATE držiac SHIT na windowse/OPTIONS na OS X, zvol stiahnuty subor, čakaj

    3. Máš

    Ale môže nastať XY problémov, či v iTunes alebo priamo v zariadení…

    Tak prosím, už keď si taký tvrdohlavý, aby si potom nespamoval stým ako to dostať späť, vďaka :)

    #357355
    EdDy
    Účastník (Participant)

    Btw. funguje to “3D background” na iPhone 4 ? :D Keď som mal iOS 7 na tych 15 minut, akosi som si to nevšimol .. :D

    #357356
    skapenkat
    Účastník (Participant)

    a ako to dat naspat keby nieco? diky

    #357357
    skapenkat
    Účastník (Participant)
Zobrazuje sa 20 príspevkov - 81 až 100 (z celkového počtu 161 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.