iOS 7

Domov Diskusné Fóra Ostatné iOS 7

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 141 až 160 (z celkového počtu 161 )
  • Autor
    Príspevky
  • #357619
    babo
    Účastník (Participant)

    iOS 7 je zatial vylozena katastrofa

    #357622
    marianlapos
    Účastník (Participant)

    Ten dizajn je hnus. Nejaký hybrid windows phone a android. Menu celkom ujde, ale tie ikony …

    #357629
    magero
    Účastník (Participant)

    Ked to riadne neupravia, tak mozem 7-ku akurat tak OSRAT :)

    #357630
    marianlapos
    Účastník (Participant)

    ” magero” moja reč …

    #357631
    Crossman
    Účastník (Participant)

    Ludia, stale je to beta verzia a stale to mozu pomenit… Ak nie ste developeri tak to netestujte a zbytocne nerobte unahlene zavery :-). Aspon si usetrite nervy. To len moja rada ;-).

    #357635
    bakosmi
    Účastník (Participant)

    to je ako zozrat nieco surove a potom plakat a grcat…

    #357638
    magero
    Účastník (Participant)

    No ja som dev, spravil som nejake jednoduche appky, napr.

    https://itunes.apple.com/sk/app/katalog-psov/id632554047?mt=8
    https://itunes.apple.com/sk/app/psc/id602702947?mt=8
    https://itunes.apple.com/sk/app/moje-babatko/id603184260?mt=8

    to je len moj nazor na betu, mne osobne sa nepaci smer akym sa uberaju (dizajn), dufam ze to este upravia, hlavne to lightove pismo mi trochu vadi, na priamom dennom svetle nie je vidno skoro nic, vyzera ako helvetica ultra light :)

    #357640
    babo
    Účastník (Participant)

    zmenit mozu vselico do gold release. lenze mnohe veci su prilis vela aby to zmenili za 3.5 mesiaca

    #357641
    MRwolf
    Účastník (Participant)

    Naprosto súhlasím s “magerom”, nepáčilo sa mi akým smerom sa uberá apple už pri predstavení iP5 a teraz znova iOS7 (čo to má byť??) Ikony odfláknúte, akoby neboli ani dokončené. Ďalej contol center funkčne super vec, no dizajn znova otrasný, prostredie fotoaparátu tiež nedokončené, jednoducho celé rozhranie iOS7 mi príde strašne odfláknuté akoby to ani nebol apple, u ktorého som bol zvyknutý na super dizajn nielen po HW stránke ale aj po softvérovej…..

    #357646
    bakosmi
    Účastník (Participant)

    Aj tak vsetci prejdeme do 3 rokov na nokiu :-))

    #357647
    bakosmi
    Účastník (Participant)

    Apple s he spi, nokia ma best hw ale slabinu vo forme win phone, ktory ale s poslednou verziou moze pekne zamiesat karty :-)

    #357648
    MRwolf
    Účastník (Participant)

    No pre mňa je posledným modelom zo skutočných iphonov určite 4s s iOS6. Nokie majú tiež atraktívny softvér jednak z hľadiska rýchlosti a stability a i z hľadiska praktického využitia.

    #357649
    modemw
    Účastník (Participant)

    Tak prejdeme na google nexus a budeme mat cisty android bez nadstavbovych chujovin a updaty dostupne ihned a nie ako samsung ci htc

    #357651
    howoarang
    Účastník (Participant)

    siemens s6 a hotovo

    #357660
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    Niekto z Vas si naozaj mysli ze bude menit dizajn do GM verzie.? Pochybujem ze sa bude menit nieco co bolo predstavene na WWDC.

    #357663
    Anonymný
    Neaktívny
    #357665
    magero
    Účastník (Participant)

    No dovolim si tvrdit ze iPhone5 je super hardware, oproti 4s, ten rozdiel hlavne display je jasne viditelny. No uvidime co prinesie buducnost v podani Apple.

    #357667
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    Steve SK: skor som myslel zasadnejsie veci ako font farba prostredia alebo dizajn celkoveho prostredia.
    a skor si myslim ze to bolo len akysi unik alternativnych ikon. Mzono sa niekto pomylil.
    Netreba verit vsetkemu co sa pise na nete.

    #357678
    bakosmi
    Účastník (Participant)

    ip5 je hlavne o polovicu lahsi ako 4s, coz ale moze vadit pri quick checku, ci je mobil vo vacku :)

    #357691
    magero
    Účastník (Participant)

    ano ta vaha je neskutocna, vsetko ine co chytim do ruky sa mi zda prilis tazke :)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 141 až 160 (z celkového počtu 161 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.