iOS 7

Domov Diskusné Fóra Ostatné iOS 7

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 161 )
  • Autor
    Príspevky
  • #94577
    EdDy
    Účastník (Participant)

    no čo, páči? :) podľa mna to je krásny … úplne nový smer, ale .. nejako chápem čo tym chceli pvoedať. Ale viem že sa najdu aj ludia, ktorým to bude proti srsti..

    btw … Nakoľko je bezpečne si dať prvú BETU na iPhone 4 keď niesom developer? :D bety si normalne nedavam, ale toto chcem vyskúšať… nakolko je možne že budem mať až do official release nefunkčny phone? :D

    #357112
    JFK.
    Účastník (Participant)

    prvú betu si nedávaj radšej… :D

    #357114
    PC alebo MAC?
    Účastník (Participant)

    katastrofa! koniec APPLE…

    #357115
    EdDy
    Účastník (Participant)

    JFK : Hej doteraz som odolaval :D ale toto sa mi strasne lubi! .. je to az take zle? :D

    #357117
    petiar
    Účastník (Participant)

    Páči sa mi že sa dizajnom inšpirovali pri Windows Phone 7, konečne rozumný ťah!

    #357121
    q0s
    Účastník (Participant)

    Mne osobne sa az tak nepacia tie nove ikony.Ale ostatne veci,co spravili,su super..Proste notifikacna lista,nove applikacie( myslim nove prostredie), ale tie ikony mohli nechat rovnake

    #357124
    JFK.
    Účastník (Participant)

    ako veď počkaj chvílu, ono ti to neutečie, keď tak potom nahodíš beta 2 :)

    #357125
    EdDy
    Účastník (Participant)

    Veď hej.. ja som strašný v takýchto veciach :D no nič, nejako prežijem s videami na yt :)

    #357126
    JFK.
    Účastník (Participant)

    každopádne, ak si to tuna niekto nahodí, nech sem napíše prvé dojmy atď :) určite budeme všetci radi!! :)

    #357128
    R1k1111
    Účastník (Participant)

    Ja si zajtra nahodím na 4sko beta 1 takze dufam ze to bude funkcne :D A neskusal by som to bez registrovaneho UDID, pretoze sa moze stat ze fakt do jesene ho nepouzijes :D

    #357129
    EdDy
    Účastník (Participant)

    sakra .. :D nejako vydrzim no :D

    #357130
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    R1kblablabla prečo by ho nemal použiť? ja som min. rok nahadzoval iOS 6 beta 1 bez reg. UDID a všetko ok vydržal som až do ofic. vydania

    #357131
    R1k1111
    Účastník (Participant)

    Napísal som že: “Može sa stať…”

    #357133
    EdDy
    Účastník (Participant)

    Okey, dilema je späť :D … fakt neviem či si to mam hodiť či nie .. :D

    #357134
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    ja by som to hodil, každopádne čakám na betu pre iPad mini, kedže mi touch 4 odstrihli

    #357135
    EdDy
    Účastník (Participant)

    No uvidíme :D nejaky downgrade je možny potom vobec? … a na Miniho si to dam asi až ked vynde official, resp. golden master

    #357136
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    predpokladám, že dokiaľ Apple oficiálne podpisuje 6.1.3 tak by sa mal dať aj downgrade

    #357137
    rolin35
    Účastník (Participant)

    Ahojte… Vedel by mi niekto registrovat moje UDID?

    Ak ano napiste mi na roland_nemrava@me.com

    Dakujem

    #357138
    madaraszko
    Účastník (Participant)

    EdDy davaj pozor lebo ak som spravne pochopil tak fanthomas4 nahadzoval betu na ipod touch a to moze fungovat, ale ked to hodis na iphone tak ti nepojde siet a budes mat z iphone tehlu na rozbijanie vykladov

    EDIT: Ak ma niekto moznost zaregistrovat UDID tak mi pls napiste na madaraszko@gmail.com kludne aj za nejaky poplatok :)

    #357139
    EdDy
    Účastník (Participant)

    madaraszko: no … nie je vyslovene ISTE že ta sieť nepôjde, nie?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 161 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.