iOS 7

Domov Diskusné Fóra Ostatné iOS 7

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 161 )
  • Autor
    Príspevky
  • #357204
    bakosmi
    Účastník (Participant)

    beta byva stabilnejsia ako stable s jailbreak hovadinami :D

    #357205
    Michachal
    Účastník (Participant)

    nie, beta veľmi použiteľná (na klasické používanie) nie je. Ako preview nového vizálu je to však fajn, no je tam veľa (aj grafických aj funkčných) bugov… okrem toho mi zožralo 10% baterky asi za 5 minút (iP 4S), čo mohla byť náhoda, alebo aj nie… ;)

    downgrade je bezproblémový cez DFU mód (aspoň v mojom prípade) a o všetko ostatné sa postará backup ;)

    #357206
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    Odvazlivci piste prosim co vsetko vam funguje. Komplet co najviac ako sa da. Zaujimaju ma aplikacie tretich stran: Navigon, Tomtom, Tatrabanka, Dropbox, Skype …..

    #357207
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Bohuzial Navigon po otvoreni padne, Sygic ide.

    #357208
    brano L.
    Účastník (Participant)

    mne ide na 4S všetko. cítiť ale, že je to stavané na 5kový displej. Je to ale dosť pomalé, animácie nie sú úplne plynulé. samozrejmeosťou sú padnutia a bugy. Treba počkať na final, potom sa uvidí. Zo samotného iOS mám veľmi dobrý pocit, uvidíme ale, ako zareagujú developeri, pretože je priapastný rozdiel medzi grafickým spracovaním aplikácií a iOS a pôsobí to nekonzistentne. Tak verím, že sa prispôsobia. Okolo vianoc to s novým iPhone 5S bude jedna báseň :)

    #357210
    Zpstyle
    Účastník (Participant)

    Moj nazor na iOS 7 je ze vsetky novinky su v pohode akurat co mi dost vadi su tie ikonky :/

    #357215
    bakosmi
    Účastník (Participant)

    potvrdzujem cez UPDATE TO IDE :)

    #357224
    FilipHreus
    Účastník (Participant)

    Rozmýšlam že to skúsim ale je prípadný downgrade bezproblémový? Stačí ho dať do DFU a v itunes dať restore?

    #357226
    djminaut
    Účastník (Participant)

    EDIT:
    IDE: Vsetky Native (K Pripomienkam pisem nizsie) Tatrabanka, Dropbox, Skype, Clash of Clans, Music app, whatsapp, foursquare, Google Maps, AccuWeather, Orange GO, Gmail, Instagram, Speedtest.net, FileMaster, Viber (ten bolo treba prehlasit ale ostali konverzacie+ pri mnohych apkach treba povolit pristup k mikrofonu ale to je uplne v poriadku, vyskoci okno), Youtube (trosku graficky bug ale prehrava)
    NEJDE: Obedovat.sk, Skype (ide ale padne po tuknuti na Chaty)

    netestoval som uplne plnu funkcnost (skype video a pod) ale vyzerali ze idu

    aplikacia pripomienok trochu s problemami, ale uz sa mi zmeskane objavili aj v notifikacnom

    rolovanie ikoniek domacej obrazovky (doprava dolava) niekedy “nechyti” mate to niekto este? je to smooth ale niekedy ked to rolujem moc z okraja tak to nezaraguje
    viac napisem ked budem mat cas

    No a niekam sa podelo FB a twitter zdielanie z notifikacneho centra (z fotiek ide v poho a je krasne)

    iPhone 5

    #357227
    lordsoft
    Účastník (Participant)

    Mne to ide celkom ok, jedine co nefunguje je Music app – po pusteni pesnicky neprehrava zvuk(cez itunes match). Je to celkom buggy este, ale ked som na 4S vypol to “3D enviroment” tak sa to uz ani nehreje aj to normalne drzi(settings>accessibility>reduce motion).

    Pada mi skype ak prekliknem na chaty, imo.im pada, ale instagram,fb,messenger,tweetbot,reeder,things,sleep cycle, road bike, find my friends, tapatalk2,csob,zuno,analytics tiles,cloudrop,logmein,1password,evernote, sygic,dropbox,colloquy mi idu v pohodicke.

    Este poskusam, a mozno pri tom aj ostanem(zatial) :-)

    #357229
    magero
    Účastník (Participant)

    Vecer vyskusam aj ja, dam vediet (iPhone5).

    #357233
    inspektorko
    Účastník (Participant)

    To cecuch: ano , da sa prevratit farba cez nastavenia-pristup ale to je negativ kvoli slabozrakym, ikonky vyzeraju vtedy hrozne.

    #357234
    noisia
    Účastník (Participant)

    Nedalo mi to a skusil som ios 7 bez registracie UDID.Prave som skušal aj downgrade a bez problemu prešlo na 6.1.4 samozrejme cez UPDATE to všetko funguje tak ako ma.Teším sa na officialny release.

    #357235
    howoarang
    Účastník (Participant)

    Ak si tam dam iOS 7 beta, pojde mi to downgradnut spat na iOS 6.1.2? (iPhone 5)

    #357238
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    howoarang : Nie! Na to pozor, jailbreakeri updatom na iOS 7 on pridu bez moznosti navratu.

    #357241
    howoarang
    Účastník (Participant)

    Tak v tom pripade budem bez JB :( lebo ten iOS 7 chcem vyskusat. No nic, tak potom si tam dam iOS 6.1.4.
    Diki za radu.

    #357246
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    a neviete, kedy bude vonku beta pre iPad mini? tiež by som to chcel nahodiť

    #357257
    magero
    Účastník (Participant)

    Takze prave vam pisem zo 7 cky, vsetko ide super, zarial ziadne problemy. Dokonca uz podporuje nativne blokovanie hovorov, sms, facetime. Odporucam install. Mam iphone5

    #357265
    howoarang
    Účastník (Participant)

    jj mne to tiez slape na iP5 v pohode, len tam est nic nemam, ziadne ine aplikacie, ale uz idem na to. Ak vsetko pojde v poriadku, tak sa neozvem.

    #357268
    R1k1111
    Účastník (Participant)

    Strašne mi to žerie baterku na 4s :( Pri hovore sa mi nevypína displej a vsetko sa seká… Na baterke mi uz hodinu ukazuje 6% :D a zatial jedina aplikacia co mi nefunguje je tatra banka…

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 161 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.