iOS 7

Domov Diskusné Fóra Ostatné iOS 7

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 161 )
  • Autor
    Príspevky
  • #357140
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    hej, madaraszko má pravdu dával som to na touch, v tom prípade sa ospravedlňujem nevedel som, že to spôsobovalo iPhonu takéto problémy

    #357142
    akiba
    Účastník (Participant)

    ja chcem ios 7 na ipod touch 4 ,f.ck .

    #357144
    eraserv6
    Účastník (Participant)
    #357150
    juslik
    Účastník (Participant)

    ak ma niekto volne miesto tak sa mi ozvite na juraj.sliska@gmail.com a rad zaplatim nejake tie centiky za registraciu UDID :)

    #357153
    djminaut
    Účastník (Participant)

    ja planujem ist do toho cez ten Imzdl… asi pozajtra:D

    #357154
    JFK.
    Účastník (Participant)

    ja byť vami fakt počkám, na iphony by som to fakt nehádzal, osobne čakám mega problémy s baterkou v prvých betách, ten multitasking určite nebude vyladený a bude to žrať ako sviňa … nehovoriac o ďalších featurkách, ale ten multitasking, ty vole…dávam nato chlp do ohňa :D

    #357157
    EdDy
    Účastník (Participant)

    Tak keby to vydali aspon na iPad Mini teraz niekedy :D

    #357178
    eraserv6
    Účastník (Participant)
    #357182
    djminaut
    Účastník (Participant)

    uz to mam nahodene, ide to aj bez developerskeho accountu a je to skvele! odskusane a funkcne aplikacie: whatsapp, FB, FB messenger….. pripomienky sa mi nejak neukazuju v centre hlaseni ale mozno je inde chyba… upozornenia tiez odskusane, chystam sa testnut navigacie.
    Mimochodom prave teraz mi doslo potvrdenie registracie UDID z iMZDL, stalo to 6,16€. ale iPhone som aktualizoval asi pred pol hodinou

    TAKZE STACI STIAHNUT ipsw podla vasho modelu (zrejme A1429) a so shiftom v iTunes stlacit UPDATE (nie restore) slovensky “vyhladat aktualizaciu”

    vsetko ostalo tak jak ma, ani to nepotrebovalo nahravat z icloudu..

    EDIT: vyzera ze ide aj Sygic, Waze ma nejaku rozmazanu grafiku ale vyzera funkcne

    #357183
    rackom
    Účastník (Participant)

    Skusal som iOS7 v simulatore a niektore veci su, nech sa nehnevaju, ako klincom do oka. Hlavne ikony v tab bare v safari a niektore tlacidla v nastaveniach co nevyzeraju ako tlacidla (forgot my apple id napr.) Niektore veci sa mi pacia, nebudem len kriticky zas. Som zvedavy co z toho spravia do final release.

    #357184
    cecuch
    Účastník (Participant)

    Djminaut: ak budes mat chut a cas daj este nejake info po dlhsom testovani

    #357190
    bakosmi
    Účastník (Participant)

    vie mi niekto regnut UDID? -> bakosmi@icloud.com vdaka :)

    #357192
    cecuch
    Účastník (Participant)
    #357197
    bakosmi
    Účastník (Participant)

    funguje, prave som skusal 7cku, a kedze zatial nemam registrovane UDID tak som revertoval naspat na 6.1.3 uplne bez problemov z DFU.

    nie je pravda ze ide aj bez registrovaneho UDID -> nejde, preto ak by mi niekto vedel UDID prihodit pod seba, bol by som rad :-)

    #357198
    cecuch
    Účastník (Participant)

    bakosmi: a ked si instaloval ios 7 beta daval si alt (shift) + update?? pravdepodobne si dal restore, vtedy to nefunguje ale cez update to podla inych uzivatelov funguje.

    #357199
    inspektorko
    Účastník (Participant)

    cecuch: presne tak, treba dat check for update s ALT /na macu/ a vybrat stiahnute .ipsw beta.
    Mam ho nahodeny na ciernom IP4S, zatial ho vnimam pozitivne, ale trochu vela bielej na moj vkus.

    #357200
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    bojim sa tej farebnosti v ciernom prevedeni iPhonu 5. ale inac sa mi iOS 7 velmi paci a velmi sa nan tesim. nechcem sa vsak sklamat z nedostatkov ktore prva beta urcite obsahuje tak to necham na neskor a mozno az do oficialneho vydania :))

    #357201
    cecuch
    Účastník (Participant)

    inspektorko: vraj sa da vymenit biela za ciernu v nastaveniach – prevratit farby
    MoRFi: chcem ta poprosit o radu, este som neskusal upgradeovat, trosku vaham leo mam iba jeden iphone a pouzivam ho ako primarny – bude sa dat pouzivat v bete aspon ako tak plnohodnotne?

    #357202
    bakosmi
    Účastník (Participant)

    cecuch: nedaval som update, skusim, daval som restore :)

    #357203
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    cecuch: nikdy som betu neskusal ale ako vidim tak ludia ju pouzivaju.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 161 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.