Apple Event 2014

Domov Diskusné Fóra Ostatné Apple Event 2014

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 113 )
  • Autor
    Príspevky
  • #389661
    murriik
    Účastník (Participant)
    #389662
    weritass
    Účastník (Participant)

    :D :D :D :D Ludia, tak ja som sa zreval tu na tych komentoch, som sa este nikdy v zivote nesplakal :D :D uplne slzy potokom tiekli jak ste to tu vyperlickovali :D a ja uz ani nemam co spomenut, pretoze vsetk oste povedali za mna, takisto suhlasim, ze…. stream bol fail, bradavica na ipphonoch je fail, cena iphonov je fail, hodinky boli najkrajsie s tym mickey mousom, pretoze nik iny ako zbohatlicke deti to aj tak nosit nebude = fail…
    dufam ze tu pribudne este vela komentov, lebo tie ma pobavili viac ako cely keynote,
    Snad applu zajtra padnu akcie minimalne o 30% nech sa spamataju a zacnu robit nieco inovativne a nie kopirovat od ryžakov

    #389663
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    osobne by mi rozmer 4,7 az tak nevadil. nieje to az take velke (obcas mi pridu 4 palce na 5S trosicku malo) ale ten trciaci fotak a hnusne anteny su tragedia. Tiez opticka stabilizacia iba pre 6+, to strasne domrvili.
    Do klasickej 6-ky by som siel keby som nemal 5S na pausal ale musela by ist automaticky do krytu aby nebolo vidiet hnus co ma zadnej strane.

    #389664
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Hurfo, nejsi ;) Nechapu ktere pako jim radi, ze lidi chcou co nejtensi telefon a na baterce jim nesejde? A ze trci fotak? No pekny hnus. Holt optika nepusti. Jako vetsi ip vporadku. Je to neco, co mi osobne dost chybi. Nekomu se muze zdat velikost 4s nebo 5s dost, mi to uz nevyhovuje. Jenze na druhou stranu, jak se zda, min iOS 8 ten zvetseny LCD vubec neumi vyuzit. Jako 4 sloupce pasivnich ikon? To uz na 4ke vypadalo docela chude. Na 6ke mi to uz vylozene vadi. Az do 4s jsem byl verny iP buyer. 5s me sice lakalo, kvuli rychlemu fotaku, ale maly display a “jen” 64GB mne zklamalo. 6ka sice vetsi lcd a 128GB option, ale baterka bude naprd a je uplne jedno, jake maji krasne tabulky s vydrzi. Ja jsem uz vice mene rozhodnuty jit zkusit zmenu v podobe WP. System se mi libi a Lumie maji vymakane fotaky i design. Vratit k iP se muzu vzdy, ale dokud nebudou delat neco s vetsi baterkou a lepe vyuzivat velikost lcd, tak to moc nevidim. A fakt nejdu dat za unlocknuty telefon 1000E, co bude urcite cena unlocknuteho 128GB modelu. A mimochodem, jestli tady nekdo ceka, ze ho v nasich koncinach uvidi jeste letos, tak zapomente ;) Vidim to tak realne na februar…marec a to jeste budou i problemy. Leda by se to v US moc neprodavalo a meli jich plne sklady.

    #389666
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Na jednu stranu idu nahanat desatiny milimetra a na stranu druhu nedaju vacsiu baterku a zapusteny fotak.

    Kde sa podel zdravy rozum? Hrubka mohla byt vacsia o 1-2 mm, na vydrzi baterie by sa to setsakra podpisalo, minimalne o 10 – 15 %.

    Nuz, jak som povedal – Apple uz ovladli marketingovi *****, nie ludia, co sa veciam rozumeju. Stalo sa to v 90tych rokoch a Apple siel do prdele. Teraz uz Steve firmu nazachrani.

    #389670
    speedsport.sk
    Účastník (Participant)

    Haha, keď Jobs predstavil iPad, tak na druhý deň po keynote bol vraj v depke, lebo sa to ľuďom nepáčilo :D a kde je iPad teraz? Jeho škála využitia sa stále rozširuje a potenciál má fakt veľký. Myslím, že to bude rovnako aj s Apple Watch, na kt tu teraz nadávate :D osobne sa mi páčia, len ma trochu znepokojuje “starting at” 349 usd.

    #389671
    MooDy
    Účastník (Participant)

    ^^^ jedna vec je ipad, ktory bol pouzitelny ihned po predstaveni – nieco uplne ine su “hodinky”, ktore u nas vyuzijes v dost obmedzenom rozsahu. Pochybujem ze health kit bude realne pouzitelny u nas, pozri ako dopadla Siri – nepoznam jedineho cloveka, ktory by to realne vyuzival, a to sa pohybujem mezdi apple pozitivnymi ludmi. Potencial to ma, ale treba veci dotahovat do konca, co apple v poslednom case vobec nejde (vid dostupnost jazykov v siri, apple mapy su uplny odpad, passbook je vyuzitelny mozno v usa, inde nie)

    ma zmysel ist do 5s ak mam momentalne 5? Ma uz dva roky, tak som chcel nejaky upgrade, ale za tento kindergarten design 800e nedam.

    #389672
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    iPady nebudú?

    #389673
    tomas45
    Účastník (Participant)

    Tiez som dost sklamany s designom. Ked boli vsade na nete fotky iphonov 6 bol som presvedceny, ze je to len nejaky vymysleny fake.. takto by predsa apple nikdy design nepokazil. Veril som, ze na keynote bude vyzerat inac este stale tomu neverim.. Este, ze mam silver 5s a asi si este rychlo pojdem kupit do zbierky space grey nez ich vypredaju :D

    #389680
    Baron
    Účastník (Participant)

    Radím tým co chceli nový iPhone. Rýchlo kupujte 5Ska kým sa vypredaju kedze hento neštastie zato nestojí :D

    #389681
    dfx
    Účastník (Participant)

    Baron: 16 a 32 GB 5S sa budu nadalej vyrabat aj predavat, dokonca zlacneli.

    Este mi chyba Apple Watch Hello Kitty edicia. A tiez duhovy remienok. Take by mohli dostavat zadarmo zamestnanci, ked Tim Cook zorganizuje gay parade

    #389683
    inspektorko
    Účastník (Participant)

    Tiez sa bavim na komentoch… Vzdy po Apple evente je ich plno ako ze uplny fail a tak. Neskor, ked vyjdu prve hands on videa atd. To uz taky fail nie je, uvidime.
    Hodinky su pekne avsak nespomenuli vydrz baterky a zrejme bez iPhone sa nebude dat s nimi platit , a okrem toho nechapem, preco sa nedaju sparovat s iphone 4s ale az od 5, tak toto povazujem za fail, alebo ak chcete premyslenu taktiku od Apple.

    #389686
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Pre mna je phone 4.7″ fail. Lopata. A ten nezmysel s double click home tlacitka, aby obrazovka zisla dole na dosiahnutie prvkov je uz len vymysel. Home tlacidla rady odchadzali, teraz to bude x-krat horsie.

    Pred casom sa Tim Cook o velkosti displejov vyjadril, ze technologia este nie je dotiahnuta. Neviem, ci si sedim na kabli, ale ja na tych iPhone 6 displejoch nevidim nic, co by ini nemali uz 2 roky. Rozlisenie horsie (ale budiz, staci), tak wtf o com to tocil?!

    Vydrz baterie tiez nic moc.

    Hodinky uz nejdem ani opakovat. Skratka mam pocit, ze chceli vykradanie Samsungu oplatit rovnakou mincou, tak okopcili Samsung oni. Uz len plasty mi tam chybaju

    #389688
    piggee
    Účastník (Participant)

    Najvacsi prinos eventu je u2 album zadara.. inac voda

    #389689
    bawy
    Moderátor

    :) tak ja teda dúfam že to nikto kupovať nebude a ceny padnú..lebo ja keď sa pozerám na predok vidím najkrajší telefón aký som videl a zadok mi príde ako priemer, čo ma ale až tak nezaujíma, mňa zaujíma iOS + OSX + celkom slušný HW a to iP6 dokonale spĺňa…4″ pri 5ke boli už na mňa málo, hrubka aby bola zapustená šošovka by sa neodrazila len v spomínanej hrubke ale hlavne na hmotnosti ak by mala baterka + 15% tak tá hmotnosť by sa ukázala.. podľa mňa viac ako hrubka je kľúčová váha telefónu, čo ja strašne vítam….

    teda nikdy som nezapadal do davu, ale smelo poviem, strašne sa teším na iP6 64Gb :-)
    Za mňa strašne príjemné prekvapenie, možno aj preto že som posledný mesiac dva ignoroval leaky…

    #389690
    maiob
    Účastník (Participant)

    Najvacsi fail celeho eventu bolo fungovanie live prenosu … Co sa tyka obsahu tam je to apple klasika ako vzdy rok co rok : ocakavania – uniky – predstavenie – kometovanie ake je to skarede – ubehne tyzden uz je to OK – po mesiaci sa uz vsetci budu zhanat po novinkach ci 6 6+ alebo Awatch … Osobne nemal som prehnane ocakavania telefon je OK ved je to len telefon, na kazdom iphone mam obal cize zadnu stranu neriesim s predu sa mi paci … Hodinky budu velky hit to je jasne

    #389691
    havrilko
    Účastník (Participant)

    Nemá niekto prehlad kedy Apple zvykne zverejniť video z keynote?

    #389693
    status
    Účastník (Participant)

    Uz je zverejnene na strankach Apple.com

    #389694
    dfx
    Účastník (Participant)

    bawy: A to ti vyhovuje ta bradavica vzadu a tie pasiky na iPhone 6?

    Co sa tyka Apple Watch, tak si myslim, ze vyborny produkt to bude najskor v tretej alebo stvrtej generacii, ak sa to uchyti. No myslim, ze asi sa to uchyti. Tak ako to bolo s iPhonom alebo iPadom. Mne na Apple Watch chybaju senzory an meranie tlaku krvi, a tiez cukru v krvi a telesneho tuku. Ked to budu mat tak to bude velmi zaujimavy produkt pre mna. Ale zatial je to pre mna zbytocnost.

    #389695
    bawy
    Moderátor

    dfx: bradavica ako ju nazývate je šošovka, je vypuklá, lebo je vylepšená a ponúkne podstatné lepšie fotky, nie nevadí mi, neviem prečo by mi vadiť mala, nejak mi to nejde do súvisu, reproduktor pri uchu je zas diera, ani to mi nevadí, pripojenie kábla je diera ani to mi nevadí, sleep button je tiež “bradavica” ani to mi nevadi, neviem, fakt v tom nevidím probém, čo sa týka pásov, majú tam svoju úlohu, ale hlavne nejak mi ten design nerušia, je to 100x lepšie ako prvé leaky… S apple watch mám podobný názor, záleží od toho, či sa uchytí, no vzhľadom čo som včera videl čo všetko dokážu a aké sú emotívne a funčkné a designovo pekné…uchytia sa :D

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 113 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.