Apple Event 2014

Domov Diskusné Fóra Ostatné Apple Event 2014

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 113 )
  • Autor
    Príspevky
  • #101559
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    Tak toto je pekny fail. Niezeby sa mi iP 6 az tak nepacil (nepaci sa mi) ale to ze obraz sustavne seka pletie sa tam akasi japoncina ci co to je a ked nahodou na par sekund ide je obraz tak rozmazany ako zo starej VHS. Mate podobny problem?

    #389613
    P1x3L61
    Účastník (Participant)

    Ten istý problém, ak nie japončina tak tá animácia…

    #389614
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    je to pravdepodobne Činština (kantončina) a cely keynote je ozaj nahouby co sa tyka streamu. radsej to nemali pustat vobec ako toto. Radsej si pockam a pustim si to neskor uz snad s normalnym audiom. Toto je cele zle.

    #389615
    bawy
    Moderátor

    :( tak teraz som fakt sklamaný… sakra starý dobrý perfekcionizmus…tá čínština tam.. :/

    #389616
    P1x3L61
    Účastník (Participant)

    Steve Jobs sa musí obraciať v hrobe..

    #389617
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Uz som sa bal ze to blbne iba mne, a ono si to nemoze uzit nikto :D

    p.s. nepriradzuje nase SK IP adresy niekamy viac na vychod? :DDD

    edit: japoncina je prec a obraz sa zlepsil? alebo sa mi to iba zda?

    edit 2: je to cele velky FAIL!

    #389618
    Kompi
    Účastník (Participant)

    Nech idu do riti aj s cinstinou a dojebanym live streamom co pada ako windows. Kde sme, ked uz ani apple nevie spravit online vysielanie, ked maju 150 miliard v banke. Tak som sa tesil, chuji.

    #389619
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    veru, toto je asi 2x co mam pocas nejakej ich konferencie volno a ono to nefunguje? za tym bude urcite ťamťung :D

    #389620
    bawy
    Moderátor

    Access Denied

    You don’t have permission to access “http://www.apple.com/live/2014-sept-event/” on this server.
    Reference #18.a0b61402.1410283515.35cd096e

    <3

    #389621
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    :-D Silikonove puzdro aby ste si mohli ochranit “bradavicu” a nemuseli sa pozerat na jeho super pruzky anteny.

    #389622
    fix
    Účastník (Participant)

    tiez zo zaciatku video v zlej kvalite, vypadava zvuk, cinstina do toho, obraz vypadava …

    #389623
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Hurfo : Asi tak nejak, tu bradavicu by som este akotak prezil ale tie pasy su silne kafe. Neviem este kolko milionov ludi musi napisat na fore ze tie pasy su skarede aby ich dizajn zmenili. Asi cela planeta.

    #389624
    dfx
    Účastník (Participant)

    ten stream je katastrofa.

    tie iPhony 6 su tiez katastrofa

    16GB v zaklade je megafail

    Steve Jobs bol nenahraditelny. Z Applu sa stava druhy Samsung, Sony, HTC, Microsoft :-( :-(

    Keby som mal peniaze, tak idem nakupit sucasne iPhony 5S a necham ich zabalene a o par rokov ich budem predavat na ebay ako zberatelske

    #389625
    Xorpi
    Účastník (Participant)

    Žiaľ, keď má stream Microsoft, vždy im to ide normálne :D úplne Apple FAIL turbo 300 :D

    #389626
    RioM
    Účastník (Participant)

    iPhone je v pohode. 16GB je tiež v pohode – je spusta ludi, ktorí na iPhone nemaju nainstalovane takmer nič.

    Ale tie hodinky – to nezmyselný produkt.

    #389628
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Nemusis mit nic nainstalovane. Staci natocit par videi (spec. Slo motion) a nafotit neco fotek a mas po pameti. Nechapu proc zrusili 32GB a nechali 16? Jedine aby donutili soucasne 32gb uzivatele prejit na 64. Smysl hodinek mi tak nejak unika. A zminka o nocnim nabijeni je jasny signal, ze jejich baterka vydrzi tak den provozu.

    #389629
    bawy
    Moderátor

    no ja som z hodiniek viac ako nadšený :)

    #389630
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    Ako to zacalo tak aj skoncilo – Trapne
    Komu budu na co tie hodinky? Pride mi sprava a sice si ju precitam ale na odpoved budem potrebovat mobil. Bez mobilu su tie hodinky na 2 veci kedze nebudu mat GPS, internet ani telefon a podla vsetkeho bude vydrz 6-ky opat nizsia a nieto este ju znizovat komunikaciou s trapnymi hodinkami.
    A koncert ktory mi seka nech si uziju sami.

    #389631
    dfx
    Účastník (Participant)

    bawy: Naozaj???

    A naco ich chces pouzivat?

    Design je katastrofalny a funkcie minimalne. Nutnost previazania s iPhonom ich zabija.

    #389632
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    iphone nuda, nezaujem, u mna “skoncili” ked predstavili 5s a 5c, hodinky maju potencial. tie si mozno kupim :)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 113 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.