8 apríla iphone OS 4

Domov Diskusné Fóra Ostatné 8 apríla iphone OS 4

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 221 až 240 (z celkového počtu 420 )
  • Autor
    Príspevky
  • #202419
    Xorpi
    Účastník (Participant)

    @spoti – mne osobne pri tom places spadne celá aplikácia fotky… taktiež občas padá Safari a Folders pri synchronizácií rozbúcha iTunes.. musí ešte prísť nejaká beta verzia iTunes inak do júna čakať na final a nesynchronizovať iPhone s iTunes aby sa mi to nerozletelo by bolo od veci…

    #202422
    wlamik
    Účastník (Participant)

    Tak na vyskusanie si to bolo fajn, ale je to naozaj dost nestabilne este a pre mna osobne je back up dost dolezity, takz esom nahodil spat 3.1.3

    ak by chcel niekto prejst naspat tak tu je navod http://justanotheriphoneblog.com/wordpress/iphone-tips/quick-tip-downgrading-4-0-beta-to-3-1-3

    hlavne sa riadte tym komentom uplne dole

    #202609
    madmann
    Účastník (Participant)

    kurnik.. este sa z toho manualu vysomarit a idem do toho :)

    #202621
    R4d0sl4v
    Účastník (Participant)

    skusal osm to podla navodu neslo to :) mam iPhone 3GS vyrobeny po 46 tyzdni lebo pocul osm ze iphone ktore idu jaibracknut tak ide aj downgrade na 3.1.3 … ale nevadi uz osm si zvykol na OS 4.0 aj ked v ReelDirector mi nejdu prihadzovat fotky iba videa a par aplikacii este ma problemy

    #202628
    wlamik
    Účastník (Participant)

    a co ti tam konkretne neslo?

    #203341
    madmann
    Účastník (Participant)

    vsimol som si, ze vcera mi na os4 prestali fungovat zvuky na SMS a parkrat mi ani nezvonil telefon, ked mi niekto volal, tak som ho skusil restartnut a zvuky fungovali normalne. rozdiel vsak je ten, ze ked mi pride push notifikacia (napr. FB) tak mi to prehra zvuk (defalut zvuk SMS, pritom na SMS mam nastaveny iný). vsimol si niekto nieco podobné?

    #203347
    Anonymný
    Neaktívny

    jj tiez sa mi stalo ze mi nezvonil telefon ked mi niekto volal

    #204495
    monicqa
    Účastník (Participant)

    tak uz tu mame betu 2

    #204496
    ivan.m
    Účastník (Participant)

    vyborne, tak si to potom dam aj ja, tu betu 1 som este nechcel riskovat.

    #204498
    Benne
    Účastník (Participant)

    Nejaké nové postrehy ?

    #204499
    monicqa
    Účastník (Participant)

    neviem, este som sa k nej nedostala, dufam, ze nam spoti posle alebo hodi sem linky :)

    #204502
    ivan.m
    Účastník (Participant)

    Ked ma Spoti zaradil no svoj develop ucet a ja som si nenainstaloval betu1 (predsa, bola to jednotka) bude mi to fungovat teraz? Monicqa, das sem potom navod ako to naistalovat, este som to neupdatoval?

    #204503
    spoti
    Účastník (Participant)

    akurat to taham…nejak to ale vyslo prilis rychlo nie? ani nie 2 tyzdne po beta 1…kazdopadne som zvedavy…budu aj linky poslem vam na mail len vydrzte :) ked to ale niekde najdete kludne si to mozete nahodit…ano pojdu uz vsetky bety…

    #204506
    monicqa
    Účastník (Participant)

    ivan.m – ja nie som ziadny odbornik, sak spoti je tu developer ;) si potom musime na podakovanie vsetci kupit aspon jednu jeho aplikaciu :)
    inak instaluje sa to cez restore, s kliknutym altom vyberies zdroj firmwaru.
    spoti: sak to mozes hodit aj sem, ved to nemoze nikto zneuzit bez develop uctu. mna by len zaujimalo, ze ci si musim zas pridavat nanovo iphone, ked sa mi sucasne nastavenia nezalohuju. dufam, ze teraz to uz bude vyriesene.

    inak som rada, lebo mi teraz vsetko zere ramku jak svina. aj baterku, ale o to mi teraz az tak nejde, ako o to, ze nemozem pomaly nic spustit, lebo mam volnu ramku 3-5 mb

    #204511
    yurayko
    Účastník (Participant)

    iTunes stale nepodporuje synchonizaciu

    #204513
    spoti
    Účastník (Participant)

    hmm…nice…nainstaloval som zapinam photos app vypise rebuilding library iPhone sa rebootne pyta si iTunes, ten si pyta restore…no dobre sa to zacina :D

    a este info…kazde dva tyzdne by mala vyjst nova beta…

    #204514
    denton
    Účastník (Participant)

    z http://www.macstories.net/news/iphone-os-4-0-beta-2-available/ :

    There’s a really major bug in this beta: screenshots and photos don’t get saved in the Camera Roll. If you need these features, don’t upgrade.

    #204515
    ivan.m
    Účastník (Participant)

    a sakra tak zase nic, pockam teda dalsie dva tyzdne ;)

    #204517
    Xorpi
    Účastník (Participant)

    spoti – poprosím potom na mail link, ďakujem :)) Okrem iného, aspoň pivo máš u mňa za ten UDID :))

    #204519
    Benne
    Účastník (Participant)

    Klavesnica Vám funguje ? :D

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 221 až 240 (z celkového počtu 420 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.