8 apríla iphone OS 4

Domov Diskusné Fóra Ostatné 8 apríla iphone OS 4

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 381 až 400 (z celkového počtu 420 )
  • Autor
    Príspevky
  • #213265
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    len nezabudni ze NIE spirit, pretoze potom iTunes odmieta prijat custom FW

    #213266
    raviola
    Účastník (Participant)

    Obavam sa ze ked uz nahodil OS 4, baseband uz dole neskope:)))). Vyskusane, fuzzyband ohlasi chybu koli bootloaderu.

    #213270
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    podla tych navodo co som mu dal by to malo ist a uzivatelia hlasia ze to funguje. Nemam osobne vyskusane pretoze si veci vzdy nastudujem a potom nemusim robit ine zbytocne kroky.
    Uz nema co stratit iba par minut (hodin) casu :-)
    drzim palce

    #213271
    madaraszko
    Účastník (Participant)

    raviola ale je tam ze ak vyhlasi itunes chybu tak by sa to malo dat nakopnut tym recboot…

    #213275
    raviola
    Účastník (Participant)

    Peko0001: Jj, downgrading by nemal byt problem aj ked s 3GS nemam skusenosti bo vlastnim 3G takze neviem urcite. Myslel som unlock koli basebandu. Totiz pri OS4 ti upgragne baseband na 05.13.04 a bootloader mas 5.09. Fuzzyband vie pracovat s bootloaderom 5.08 takze aspon ja som o unlock prisiel, chvalabohu nepotrebujem ho. Inak je toho popisane dost na webe co sa tyka OS4 a basebandu a vsade citam vystrahy pre tych ktori potrebuju unlock aby neupdatovali.

    madaraszko: Ved skus poriesit nieco z toho co ti poslal Peko0001, snad sa ti zadari :-))

    #213276
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    madaraszko ty potrebujes aj unlock???

    #213277
    madaraszko
    Účastník (Participant)

    no skoncil som pri downgrade na 3.1.3 lebo mi vypise chybu 1015 zobudim ho cez Rec boot spravim jailbreak cez spirit aby som mohol nainstalovat cez cydiu fuzzyband a pri jailbreaku mi iphone zatuhne a skoncil som… neviem co dalej :(

    #213278
    madaraszko
    Účastník (Participant)

    nieee unlock nie

    #213279
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    fuu som sa zlakol. Chod presne podla navodu ktory som ti poslal. Musi to fungovat – je po pre 3gs po 40 tyzdni.

    #213280
    madaraszko
    Účastník (Participant)

    no nejde to zmrzne mi to pre jailbreaku 3.1.3 cez spirita.. zostane to pri konci a toci sa koliecko apple…cize tam som stuhol cize som v koncoch:(

    #213282
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    1. dufam ze to nerobis cez iTunes beta!
    2.Preco sirit – hovoril som ze cez spirit nie.
    3. Este ma napadlo ze to skus urobit na Win – mysli ten downgrade

    #213286
    madaraszko
    Účastník (Participant)

    no
    1. robim cez itunes beta lebo itunes mi downgrade nedovoli ale islo to az po ten jailbreak cez spirit
    2. musim cez spirit lebo inu moznost nemam iba ak od blackandrain
    3 win nemam k dispozicii

    este ma napadlo neda sa na 3.1.3 jailbreak spravit cez redsnow alebo pwnage tool?

    #213287
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    jasne ze sa da, len som zabudol cez co. Pozri na nete, ale je to zlozitejsie ako cez spirit, ale ty to zvladnes :-)
    ja uz musim, tak drzim palce :-)

    #213291
    raviola
    Účastník (Participant)
    #213294
    madaraszko
    Účastník (Participant)

    uz som to vzdal :( neviem ako to spravit

    #213298
    marek
    Účastník (Participant)

    neviem ci ste si vsimli, ale v ios4 ide sparovat a hlavne pouzivat iphone s klavesnicou bt, ak uz viete tak nic :-)

    #213527
    dubak
    Účastník (Participant)

    mam otazku, chcel som nahodit ios4 a siel som podla navodu cize som nahodil novy itunes ale ked mam dat potom restore a popritom drzat alt tak sa nic nedeje
    celkovo aj ked stlacim restore samotne alebo tlacitko upgrade tak itunes vobec nereaguje a nic sa nedeje
    skusal som itunes uz nahodit aj nanovo ale nepomohlo, vedel by mi teda niekto pomoct?

    #213529
    m4x
    Účastník (Participant)

    podotazocka (necital so mto tu cele, sorry, komu sa chce citat 40 stran)

    ten iOS 4 je aj na 3GS ? pocul som, ze iba na 3G, ak nie kedy ma vyjst OS4? Teda ked aj vyjde, bude nan aj ten jailbreak ? (bez neho to nema zmysel.)

    #213531
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    dubak: menas tam nahodou FW 3.1.3?

    m4x: iOS 4 je aj na 3G aj na 3GS. iOS4 vynde 21.6 a JB nam bude urcite

    Uz asi nespekulujte s iOS4 GM ved za par dni je tu ostra verzia iTunes aj iOS4

    #213534
    dubak
    Účastník (Participant)

    Ano mam 3.1.3 to vadi ?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 381 až 400 (z celkového počtu 420 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.