8 apríla iphone OS 4

Domov Diskusné Fóra Ostatné 8 apríla iphone OS 4

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 401 až 420 (z celkového počtu 420 )
  • Autor
    Príspevky
  • #213537
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    myslel som si. Musis mat 3.1.2. A stavim sa ze si na 3.1.3 robil JB cez spirit?

    #213538
    dubak
    Účastník (Participant)

    no uhadol si

    #213539
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    tak zabudni ze to tam dostanes – ani neskusaj. Pockaj na ostru verziu ktora vynde 21.6. Aj tak v tejto OS4 su este chyby.

    #213541
    dubak
    Účastník (Participant)

    No ok tak radsej uz pockam ale mozem si aspon nejak hodit ten itunes starsiu verziu ? lebo tato mi nejak hapruje

    #213543
    Xorpi
    Účastník (Participant)

    nepostrehol som pri používaní žiadnu chybu… žiaden bug. iPhone 3GS -iOS GM :) Ale tým, ktorí to nevedia naištalovať… počkajte si ;)

    #213545
    m4x
    Účastník (Participant)

    no pokial na to nie je jailbreak, tak to pre mna na moje 3gs nema zmysel, inak by som si to rad nahodil, no otazka znie ci budu nejake dalsie zmeni v ofiko verzii ? (okrem stabilnej verzii)

    #213550
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    dubak: odinstalujes tento a nainstalujes povodny :-)

    m4x: kto povedal ze na to nie je JB?

    #213555
    Benne
    Účastník (Participant)

    Na čo ti je tak potrebný jb na tom novom fw.

    #213559
    m4x
    Účastník (Participant)

    vidno ze nevyuzivas jb ako sa da :-)
    neberiem nikomu, ze moze niekomu postacit iP bez JB, no mne, mojej priatelke a ani dalsej osobe, ktoru poznam, ze ma iP (a mnoho dalsich) ten telefon bez JB urcite nepostacuje.

    #213565
    Benne
    Účastník (Participant)

    Ale ja sa pýtam normálne na čo ? Nemám jb a zatiaľ ani nechcem a príchodom nového fw sa mi len potvrdzuje to, že ho naozaj nepotrebujem. Jedine na “kradnutie” apps :) čo viem, väčšina ľudí si robí jb kvôli sbs /v 4.0 multitasking/, kvôli zmene pozadia /v 4.0/. Je tam aj viac veci, preto sa normálne pýtam, na čo to je dobré ? :)

    #213572
    marek
    Účastník (Participant)

    obavam sa ze hlavna podstata JB je pre slovac “kradnutie” softov, aj ked sa to schovava za “vytunovanie” iphonu, ale sak sa pozname :-)

    cest vynimkam

    #214757
    swarovski
    Účastník (Participant)

    ahojte,

    v pondelok tu mame oficialny upgrade na iOS4…

    mam iPhone 3G na ktorom nepojdu menit pozadia. nevadi mi to, ale dnes mi nieco napadlo:

    ake tam bude to zakladne pozadie, ktore sa neda zmenit? ostane cierne ako doteraz, alebo to pozadie s kvapkami? trosku sa toho “desim”, skusal som betu na 3GS a to nove kvapkove UI bolo strasne.

    takze- ake bude default nezmenitelne pozadie pod iOS4 na Iphone 3G?

    dik

    #214768
    Xorpi
    Účastník (Participant)

    @swarovski – iPhone 3G bude mať čierne pozadie… cez Cydiu si ho zmeníš a docieliš bezproblémovo plný look & feel ako je na iPhone 4 alebo iPhone 3GS. Dokonca mulitasking sa dá rozbehať pre starčí 3G. Treba na to JB.

    #214770
    swarovski
    Účastník (Participant)

    Xorpi,

    mne islo prave o to, aby ostalo cierne…
    som sa “bal” ci default nebude to s tymi kvapkami a nebude sa dat zmenit na cierne bez JB

    dakujem za odpoved

    #214806
    00flash00
    Účastník (Participant)

    moze mi niekto vysvetlit ako funguje ten multi tasking? mam 3gs ios4… spustim si nejaku hru, potom dva krat stlacim tlacidlo home spustim si co ja viem napriklad safari … potom sa chcem vratit do hry no ale tu hru zase spusta od znova … tak tomu nechapem… ako to vlastne funguje …

    #214808
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    aplikacia to najskor musi podporovat aby to fungovalo. Zatial ich moc vela neni na iTunes store. Po 24. june sa to urcite rozbehne..

    #214812
    00flash00
    Účastník (Participant)

    jáj aha tak, dalej sa chcem spytat vravelo sa ze v SMS sa budu dat nastavit dorucenky, nasiel som len zobrazovanie znakov …

    a este jejdna vec, v nastaveniach som si skryl ikonku iTunes ale zabudol som heslo a neviem jak si ju teraz obnovím, co treba spravit ak som zabudol heslo do toho obmedzenia?

    #214822
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    restore OS, a neobnovovat zo zalohy..

    #214832
    00flash00
    Účastník (Participant)

    no ale vsetky data a nastavenia tým padom v prdeli?

    #214843
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    samozrejme… keby so to dalo nejako “bezbolestne” odstranit tak to tam asi neplni svoju funkciu.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 401 až 420 (z celkového počtu 420 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.