Vyšla druhá public beta pre nové OS

iOS a iPadOS 15, tvOS 15, watchOS 8 ale aj nový macOS Monterey. To sú očakávané veľké updaty, ktoré sú aktuálne v testovacej fáze.

Druhá verzia určená na testovanie verejnosť prichádza dva týždne po vydaní úvodnej public bety. Pre skúšanie nových systémov je potrebné prihlásiť sa do programu Apple pre beta testing, stiahnuť si updaty a nainštalovať si potrebný certifikát z webu Public Beta.

Je potrebné dodať, že beta predstavuje verziu softvéru, v ktorom sa stále ladia chyby a stabilita. Je preto odporúčané inštalovať na hardvér, ktorý neslúži ako vaše primárne zariadenie.

Oficiálne vydanie nových systémov sa očakáva na jeseň.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.