Downgrade na iOS 13 už nie je možný

Apple prestal ponúkať verziu iOS 13.7, čo v praxi znamená, že ak ste svoje zariadenia aktualizovali na iOS 14, späť sa už nevrátite.

Cupertino tak ostáva verné svojmu postupu pri vydaní novej generácie systému. Chce tak čo najviac používateľov motivovať k aktualizácii na čo najnovšiu verziu softvéru.

iOS 14 sa zatiaľ darí veľmi dobre – za prvý týždeň dokonca predbehol v počte stiahnutí aj svojho predchodcu. Nová verzia bola v sledovanom období nainštalovaná až na 26% všetkých zariadení.

Stihol vyjsť už aj prvý jailbreak pre štrnástu generáciu iOS. Ten však funguje iba v prípade zariadení, ktoré sú vybavené čipom A9 či starším – z dôvodu nových bezpečnostných opatrení zo strany Apple.

Ak vás zaujíma, čo nové nájdete v iOS 14, odporúčame náš sumár, ktorý sme priniesli po vydaní nového systému.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.