Apple rozposlal pozvánky na WWDC a vydal Developer aplikáciu na Mac

Swiftaviť sa, pozor, štart!

Hoci už dátum konania WWDC20 nie je tajomstvom, Apple si neodpustil tradičnú formalitu a aj napriek tomu, že sa celý event bude konať digitálne, spoločnosť rozposlala vývojárom digitálne pozvánky na chystanú keynote, tentoraz so sloganom Full Stream Ahead.

Apple pozýva na špeciálnu eventovú keynote, ktorá sa bude vysielať z Apple Parku už 22. júna o 19:00 nášho času. Za zmienku stojí, že na rozdiel od predošlých pozvánok, Apple vôbec nespomína slovíčko “live”. Môže to znamenať, že Apple zrejme keynote nahrá v predstihu, čo by dávalo zmysel, keďže mnoho “livestreamov” technologických spoločností prebiehalo tento rok takýmto spôsobom.

Apple už potvrdil, že bude keynote streamovať cez Apple TV, sekciu Events na svojom oficiálnom webe, na YouTube, a tiež na webev aplikácii Apple Developer. Mimochodom keď už je reč o aplikácii Apple Developer, spoločnosť Apple vydala novú Apple Developer aplikáciu na Mac. Aplikácia priamo vychádza z tej, ktorá je dostupná už niekoľko rokov pre iOS. Vyžaduje macOS 10.15 Catalina alebo novší.

Takisto došlo k redesignu mobilnej verzie aplikácie pre iPhone a iPad. Aplikácia tiež podporuje Apple Watch, Apple TV a ponúka nálepky v iMessage.

macOS Apple Developer App

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.