iPhone SE 2 s bezdrôtovým nabíjaním v lete, nové info o OLED iPhonoch

iphone x 8 se compare 2017 800x400 - iPhone SE 2 s bezdrôtovým nabíjaním v lete, nové info o OLED iPhonoch

Nové správy ohľadom pripravovaných iPhonov prišli od taiwanského Digitimes. Apple údajne pracuje na piatich nových telefónoch.

Jedným z nich je aj iPhone SE 2, o ktorom sa v poslednej dobe začalo hovoriť. Ten by mal priniesť podobne kompaktné rozmery ako jeho predchodca, aktuálnejšie vnútornosti a taktiež sklenené telo s bezdrôtovým nabíjaním. Chýbať bude pochopiteľne rozpoznávanie tváre Face ID. SE 2 by sa na trh mal dostať už toto leto.

Okrem toho Digitimes prilieva olej k dohadom o tohtoročných vlajkových lodiach. Podľa analyitka Ming-Chi Kua Apple vydá tri nové modely – dva s OLED displejom v rôznych veľkostiach a jeden s 6,1″ LCD panelom.

Podľa Digitimes Apple zvažuje zmeniť ponuku na iba jeden OLED model s veľkým displejom (X Plus) a dva LCD modely. Spoločnosť sa však údajne ešte nerozhodla na finálnom riešení.

iPhone X tento rok z ponuky zmizne, nahradia ho tri nové modely v rôznych cenách

S najnovšou správou je ale niekoľko problémov. Okrem toho, že odporuje informáciám od spoľahlivého Kua je taktiež nepravdepodobné, že Apple v tomto čase stále experimentuje s rôznymi typmi displeja. Podobné informácie o tom, čí bude iPhone X mať skener odtlačkov a kde sa bude nachádzať, kolovali po internete ešte do minulého leta.

Klebety sa vtedy zhodovali na tom, že Face ID bolo len záložným plánom, pretože Apple nedokázal Touch ID zabudovať pod displej. Po jeho vydaní však spoločnosť tieto správy vyvrátila a povedala, že dizajn každého iPhonu je finalizovaný ďaleko pred jeho vydaním.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
cover macblog 69 380x220 - Neoficiálny archív Apple prakticky skončil
pokračovanie článku

Neoficiálny archív Apple prakticky skončil

Možno si ešte pamätáte na projekt dokumentujúci históriu Apple, o ktorom sme nedávno informovali. Netrvalo dlho a k slovu sa prihlásili…
cover macblog 71 380x220 - Vyšli aktualizácie OS
pokračovanie článku

Vyšli aktualizácie OS

Apple vydal nové verzie svojich systémov pre viacero zariadení.
cover macblog 74 380x220 - Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11
pokračovanie článku

Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11

Apple v nedávnej aktualizácii svojho iOS pridal možnosť vypnúť sledovanie polohy. Stalo sa tak po tom, čo sa viacerí sťažovali, že…
246x0w 246x220 - Na App Store sa objavila aplikácia DoubleTake
pokračovanie článku

Na App Store sa objavila aplikácia DoubleTake

Ešte na iPhonovom evente v septembri nám Apple ukázal demo aplikácie FiLMiC Pro. Táto aplikácia sa odlišuje skvelou funkciou,…