fbpx

iPhone SE 2 by mohol mať sklenené telo a bezdrôtové nabíjanie

iphone se 2 x concept creator 600x323 - iPhone SE 2 by mohol mať sklenené telo a bezdrôtové nabíjanie
Concept Creator

Fámy o druhej generácii kompaktného iPhonu SE v poslednom čase naberajú na obrátkach. Najnovšie sa hovorí o sklenenej zadnej strane a podpore bezdrôtového nabíjania.

S informáciou prišiel server tekz24.com, ktorý podľa vlastných tvrdení stál za prvými zmienkami o iPhone SE 2. Tie neskôr potvrdili weby ako Economic Daily a Focus Taiwan. Podľa správy by okrem výkonnejších vnútorností mal byť najväčšou novinkou sklenený zadný panel, podobne ako na minuloročných iPhonoch 8 a X. To by logicky prinieslo podporu pre Qi bezdrôtové nabíjanie aj do cenovo dostupnejších vôd Applu.

Nové SE-čko by mal ďalej poháňať A10 Fusion čip s 2 GB pamäte RAM, pričom uhlopriečka displeja by mala ostať naďalej okolo 4 palcov. Telefón by ponúkol 12-megapixelový zadný a 5-megapixelový predný fotoaparát, 32 GB a 128 GB varianty a väčšiu batériu s kapacitou 1700 mAh. Cena by sa mala pohybovať okolo 25 000 indických rupií, teda približne 400 dolárov.

Kedy sa nového iPhonu SE dočkáme, je otázne. Ak sú však čoraz častejšie dohady pravdivé, malo by sa tak stať v prvej polovici roku 2018 – teda pravdepodobne na jar, alebo počas júnovej WWDC konferencie.

Zdroj: 9to5Mac
Viac článkov na tému

3 komentáre

  1. Pavel píše:

    Nevite kolik to bude stat kambodzskych rielu?

  2. Vlado píše:

    Mna by zaujimala cena v myanmarskych kyatoch.

  3. Ivo píše:

    ja prosim v slovenskych korunach, pretoze som si este stale nezvykol, dakujem.

Pridať komentár

Partneri

Booking.com

Send this to a friend