Ukradnuty Ipad 2 3G

Domov Diskusné Fóra Tipy, triky, modding v Mac OS X Ukradnuty Ipad 2 3G

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Autor
    Príspevky
  • #85288
    whiterunner
    Účastník (Participant)

    chcem sa opytat, bratovi dnes ukradli tasku kde mal aj ipad 2 3G, da sa to nejako vyhladat ako napriklad iphone alebo podobne? je este sanca ho najst a dostat spat? dakujem

    #308195
    johanias
    Účastník (Participant)

    ja by som skúsil cez http://www.icloud.com pomocou find my iphone ak nechal v tom iPade zapnutú dátovú sieť.

    #308236
    patko
    Účastník (Participant)

    ak nechal zapnutu datovu siet , a nehal povolenu lokalizaciu pre find my iphone tak ho mozes najst,.. v opacnom pripade ,.. seriove cislo a imei cislo,.. policia

    #309551
    Trixi
    Účastník (Participant)

    mne vcera ukradli stary iPad, nezaheslovany, nebola zapnuta lokalizacia. Mali min.3 hod. casu prehrabat sa v iPade, resetovat ho a neviem co este. Policajtov sme nevolali. Pomoze nahlasenie serioveho cisla na policii? Da sa aj tak najst? A ako sa teraz ochranit pred pristupom k mojim info. Vsade som zmenila hesla. Zablokovala pristup k poste. Mozu cez ten iPad lokalizovat moj iPhone?

    #309557
    modemw
    Účastník (Participant)

    Nie, nemozu, pretoze ak tam mas aplikaciu Najst iPhone, tak pri kazdom zapnuti ich bude pytat heslo k Apple ID…

    #309558
    modemw
    Účastník (Participant)

    Mna osobne dost stve, ze ked napr. iPad alebo iPhone je offline, ja si na nom nastavim heslo, tak ked potom utocnik napoji iPhone na iTunes, tak apple si neoveri, ze sa tam ma nastavit heslo a kludne povoli bez zadania hesla vykonat Restore. Ak nahodou iPhone zostane online, tak heslo sa nastavi a v iTunes je nutne zadat heslo pred restore, ale pri zapnuti hesla so subeznym offline iPhonom to tak nie je … mal by s tym apple nieco spravit.

    #309562
    dunaj6
    Účastník (Participant)

    musi byt nejake riesenie ked zabudnes heslo nie ? :)

    #309595
    modemw
    Účastník (Participant)

    No tak na to su tie bezpecnostne otazky, cez ktore si ta apple moze overit …

    #390091
    nika777
    Účastník (Participant)

    ked je moj ipad vypnuty aj vtedy si ho viem najst???

    #390096
    drincok
    Účastník (Participant)

    Nie. Vies ho najst len v tom pripade ked je zapnuty tablet, mas aktivnu sluzbu FMI a je pripojeny na internet.

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.