Phtooshop CC 2017 problem

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Phtooshop CC 2017 problem

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #508685
    alchymister
    Účastník (Participant)

    ahoj
    vcera som si nainstaloval posledny update PS CC 2017.1.0
    zacali sa diat divne veci
    pri editovani textu sa text najskor zacal menit – miesto hladkeho vykreslenia ako je bezne sa rozdrobil na nejake divnosti, nedalo sa na to pozerat. vypol som a zapol aplikaciu, chvoilku ok, no po chvile to iste, potom zase z nicoho nic farby preskocili na nieco absurdne, potom dokiment dostal nejaku divnu zltu linku… tu to vidno + -:
    http://alchymister.com/WORK/2.png

    v inom obrazku pri retusi po polhodine prace sa retusovana fotografia “prepla” a zacala zobrazovat cistu hladku fotku podobne ako vidno tu:
    http://alchymister.com/WORK/1.png

    neviete co to moze byt?
    Mac OS 10.12.4, MacBook Pro (Retina, 13-inch, Early 2015), EIZO CS2730 /display port>minidisplay port

    dakujem za akukolvek radu, je to neznesitelne..

    #508686
    piggee
    Účastník (Participant)

    Vypni OpenCL

    #508687
    alchymister
    Účastník (Participant)

    open CL bolo vypnute

    #508693
    piggee
    Účastník (Participant)

    Skus vypnut Graphic Processor uplne

    #508694
    alchymister
    Účastník (Participant)

    dik, skusim
    uz som riesil aj s podporou na Adobe
    vymazal som settings /co som uz robil sice uz aj predtym, ale kde ujo bol neodbytny/
    po opakovanom “cistom” spusteni bolo aj open CL aktivne aj GPU accelaration “ON”. vyskusam kombinacie s aj bez, som zvedavy
    diky

    #508810
    simir7
    Účastník (Participant)

    Uprimne si myslim že toto nieje problem Apple ale problem adobe, nieje to prvy krat co maju problem s retinou a vykreslovanim. Odkedy sa menil majitel v 2015 problemy sú tam stale.

    Poklikaj si na adobe forach: https://forums.adobe.com/thread/1327944

    Každopádne treba kontaktovať podporu adobe, možno to už vyriešili

    #508813
    alchymister
    Účastník (Participant)

    no vsak to ani nikde netvrdim ze to je problem Applu, pisem ze sa to stalo po PS update..
    riesenie s adobe podporou a klikanie na adobe fora prebiehali subezne s tym ako som sem daval tuto otazku dufajuc, ze niekto o tom nieco vie.
    momentalne status quo – nic podobne sa nedeje, ale neviem ci to sposobilo vymazanie preferencii a PS settings alebo je to len docasne. uvidim

    #509831
    alchymister
    Účastník (Participant)

    po dlhsej dobe a niekolkych kontaktazach adobe chatu to vyzera celkom zle.. dnes mi chlapik jednoznacne napisal, ze nemam pouzivat GPU akceleraciu v PS CC 2017, pretoze moja graficka karta /Intel Iris Graphics 6100 1536 MB/ v macbook pro 2015 je zastarala a nepodporovana a uz ani nebude. pripadne, ze si ju mam vymenit za novsiu /vtipalek
    cize novy macbook pro kupeny pred cca 6 mesiacmi primarne kvoli PS, INDD je uz zastaraly.
    vtipne je, ze moj stary macbook pro 2008 ma Nvidiu s 512 MB VRAM, ktora podporovana v PS CC je..
    PS: nekupi niekto macbook pro?

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.