Nejde načítať sierra 10.13.6

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Nejde načítať sierra 10.13.6

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #529085
    Anafax
    Účastník (Participant)

    Zdravím Vás

    mám problém stáva sami ze mi nejde načítať sierra 10.13.6. Pri zapnutí mi nabehne loading, trvá to strašne kým sa načítať úplne do plná a potom tak ostane skúšal som macbook nechať tak aj 3-4hod a nič. pomohlo iba nahodenie zálohy cca Mesiac dozadu a už to fungovalo… a včera mi to znova spravilo..takže znova som musel nahodiť zálohu… neviete kde by mohla byť chyba Ďakujem. obrázok je stiahnutý z netu

    #529086
    joer
    Účastník (Participant)

    Nepíšeš konfiguráciu stroja(kolko RAM, rok výroby, CPU, harddisk atd.) Ťažko radiť takto. Skus ist do DiskUtility a daj opravu práv, permision. Snáď pomôže. A na disku ti musi stále ostať aspoň 10 gb volného miesta, pretože ak systém nemá volné miesto tak potom neustále swapuje a to môže spomalovať chod.

    #529088
    Anafax
    Účastník (Participant)

    opravu, aj permision som urobil.. a na disku mam 100gb free

    #529092
    joer
    Účastník (Participant)

    Hmm nestiahol si si nahodou Mackeeper či ako sa to volá? Skus si stiahnuť tuto trialku a daj to preskenovať či tam nemáš nejaku somarinu. https://www.malwarebytes.com/free-multi-os-download/

    #529423
    Anafax
    Účastník (Participant)

    ešte ma napadlo že či to nemože byť týmto…. robím to kvôli externej grafike… ktorá má TB3 ale na mojom je iba TB2…

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.