MB pro retina 13" 2015 – niečo sa mi v ňom uvolnilo

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware MB pro retina 13" 2015 – niečo sa mi v ňom uvolnilo

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Autor
    Príspevky
  • #510874
    student123
    Účastník (Participant)

    Dobrý deň,

    včera som na mojom MB vykonával bežné činnosti (internet, vytváranie prezentácie…) Ventilátor chladil len mierne nebolo ho ani počuť. Zrazu sa v MB akoby uvolnil šróbik a jak ventilátor chladil tak tam cvrlikal. MB som rýchlo vypol a po naklonení zo strany na stranu tam bolo počuť ako sa pohybuje. A pri náklone z pravej strany na lavú (pri pozeraní na obrazovku) akoby udrelo niečo väčšie. MB už raz v servise bol približne pred rokom, vymienali mi procesor a grafiku. Stále ho mám v záruke. Som k nemu velmi opatrný hlavne pri prenášaní, mac mi nikdy nespadol.

    Mojou otázkou je či sa niekomu už niečo podobné stalo (osobná skúsenosť alebo či ste niečo podobné čítali na internete) a či je možnosť že mi to servis neuzná… chybu som nezapríčinil mac som mal položený vodorovne na stole.

    Ďakujem

    #510877
    shadower
    Účastník (Participant)

    naco vymyslas …odnes to do servisu a hotovo, ked je v zaruke nebudes ho hadam sam rozoberat

    #510878
    student123
    Účastník (Participant)

    Minimálne si myslím, že sa o takéto problémy treba podeliť. Ak by sa to ešte niekomu stalo a našiel by napríklad tento môj príspevok tak by sa dočítal ako to dopadlo s reklamáciou. Teba by nepotešilo niečo také? Je to celkom o nervy nenájsť nič podobné a nevedieť v akej som situácií.

    //edit 17:40 teraz som si všimol že mi začalo robiť aj toto https://www.letemsvetemapplem.eu/2015/12/14/retina-macbook-2015-ma-vazne-problem/#comments

    #510880
    stefan.stefanov
    Účastník (Participant)

    To co robil lcd je vlastnost nie chyba, inziniery prestali lepit lcd vnutry sasi a preto sa pohybuje v clamshelly… srobik sa mihol uvolnit teoreticky… milujem tieto clanky o chybach ktore si nikto nevsimol ale potom ich “ma” kazdy… kde si kupival mac?

    #510882
    student123
    Účastník (Participant)

    Mac bol kupovany v iStyle v Bratislave. Problem s klepaním by som si všimol pretože je to dosť silno počuť keď ho otočím na bok a buchne to. Začalo to včerajškom, tým ako mi z ničoho nič v macu začalo niečo cvrlikať z miesta pri tlačidle off.

    #510883
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #510884
    student123
    Účastník (Participant)

    MB pro, názov napísaný v názve témy. Nahral som teraz video.

    Je tam počuť aj to buchnutie pri naklonení z pravej na lavu stranu.

    #510885
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #510886
    student123
    Účastník (Participant)

    To áno ale v komentároch píšu aj o pro 13″. Som hrozne sklamaný.

    #510926
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #511053
    maty14
    Účastník (Participant)

    ja mam MBPretina 13 2015 a mal som problem s ventilatorom ze suchal o nieco vo vnutri, stalo sa to prvy krat poslal som to na reklamaciu uznali a opravili stalo sa to druhy krat uznali a opravili tak dufam ze to bude v poriadku. Kazdopadne to daj reklamovat ved to nieje vec za 100E a aj keby bola mas na to pravo

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.