iPhone 7-nereagoval/zhasnutie displeja

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 7-nereagoval/zhasnutie displeja

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #517292
    nikussska93
    Účastník (Participant)

    Ahojte :) Takže mám 6 dňový nový iPhone 7 a dnes som ostala prekvapená.Akurát som si išla prečítať email a zapínala som si dáta a z ničho nič displej zhasol.Nie však úplne,iba ak som stlačila bočné tlačidlo,objavilo sa niečo rozmazané,čierno-bielej farby a ked som znova stlačila bočné tlačidlo,vypol sa klasicky displej.Vôbec nereagoval mobil ani na odtlačok prsta,ani nič.
    Až kým som neprišla domov a nestlačila obe tlačidla hlasitosť+bočné aby sa zapol a vtedy zareagoval a zapol sa.

    Stalo sa Vám to?Ja som z toho smutná,kedže má telefón len 6 dní a na tak drahé zariadenie mi to príde zvláštne až čudné.

    Vopred vďaka za rady :(

    #517314
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #517351
    Peppo
    Účastník (Participant)

    skus si nastudovat nastavenie, pristupnost a uplne dole skratka pristupnosti a co tam mas nastavene.. alebo trikrat za sebou stlac home button.. a presne sa ti stane to co si opisala.
    nieje to chyba telefonu… ale Tvoja. neznalost zakona (alebo iphonu) neospravedlnuje

    a reci o priblizovani sa k androidu si strcte… za klobuk.

    #517352
    nikussska93
    Účastník (Participant)

    @Peppo Dakujem za Tvoj podnet,ale nevlastnim iPhone prvykrat :) a pristupnost mam nastavenu tiez,ale tuto vec co som opisala malo aj viac ludi na inych forach,avsak tu ma zaujala osobna skusenost niekoho kto aj realne iPhone vlastni

    Prajem ti pekny den


    @s3030150
    chapem Tvoje rozhorcenie,kamarat ma iPhone 7plus a tiez mi vravel,ze uz 2 krat mi telefon zamrzol co sa mu pri predoslych iPhonoch nikdy nestalo,neviem co sa deje posledne 2 roky,ale je pravda,ze SJ velmi chyba v Apple,dost ludi si to mysli…

    #517369
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #517425
    iTuxx
    Moderátor

    s30, amen.

    #517426
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #517449
    iTuxx
    Moderátor

    mozes byt rad ze som ti potvrdil ze mas pravdu. Aby si nejaky zaslepenec nemyslel ze si sam co sa opovazil kritizovat tuto lod, ktora sa plavi do vod skazy.

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.