iPhone 7-nereagoval/zhasnutie displeja

11. októbra 2017 o 14:04 Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes nikussska93
  • 11. októbra 2017 o 14:04

Ahojte :) Takže mám 6 dňový nový iPhone 7 a dnes som ostala prekvapená.Akurát som si išla prečítať email a zapínala som si dáta a z ničho nič displej zhasol.Nie však úplne,iba ak som stlačila bočné tlačidlo,objavilo sa niečo rozmazané,čierno-bielej farby a ked som znova stlačila bočné tlačidlo,vypol sa klasicky displej.Vôbec nereagoval mobil ani na odtlačok prsta,ani nič.
Až kým som neprišla domov a nestlačila obe tlačidla hlasitosť+bočné aby sa zapol a vtedy zareagoval a zapol sa.

Stalo sa Vám to?Ja som z toho smutná,kedže má telefón len 6 dní a na tak drahé zariadenie mi to príde zvláštne až čudné.

Vopred vďaka za rady :(

• 11. októbra 2017 o 20:04

Ano, stalo. Toto (alebo podobne) co popisujes, sa mi parkrat stalo aj na 6S. Telefon sa zobudil a mal som tam iba rozmazane pozadie, ziadne hodinky, ani text, ani sa neodomkol.

Ale ina vec sa mi stava celkom casto – ked ukoncim hovor power buttonom este pocas toho ako mam telefon pri uchu (a je zhasnuty displej), neviem ho home buttonom nijak prebrat. Musim stlacit power btn (nic sa vtedy nestane) a telefon na dalsie stlacenia uz reaguje normalne.

Toz hardware je to dobry, ale iOS sa zacina kvalitativne blizit ku Androidu. A Android sa celkom vazne zacina stavat konkurenciou. 😩😤😢😭😭😭😭😭😭😭😭

Peppo

0
  • 13. októbra 2017 o 10:19

skus si nastudovat nastavenie, pristupnost a uplne dole skratka pristupnosti a co tam mas nastavene.. alebo trikrat za sebou stlac home button.. a presne sa ti stane to co si opisala.
nieje to chyba telefonu… ale Tvoja. neznalost zakona (alebo iphonu) neospravedlnuje

a reci o priblizovani sa k androidu si strcte… za klobuk.

• 13. októbra 2017 o 10:59

@peppo Dakujem za Tvoj podnet,ale nevlastnim iPhone prvykrat :) a pristupnost mam nastavenu tiez,ale tuto vec co som opisala malo aj viac ludi na inych forach,avsak tu ma zaujala osobna skusenost niekoho kto aj realne iPhone vlastni

Prajem ti pekny den

@s3030150 chapem Tvoje rozhorcenie,kamarat ma iPhone 7plus a tiez mi vravel,ze uz 2 krat mi telefon zamrzol co sa mu pri predoslych iPhonoch nikdy nestalo,neviem co sa deje posledne 2 roky,ale je pravda,ze SJ velmi chyba v Apple,dost ludi si to mysli…

• 14. októbra 2017 o 7:20

ja pristupnost nastavenu nemam vobec a problem napr. s dvihanim hovorov (ci uz sa displej nerozsvieti, alebo vidno len pozadie bez tlacitok) pretrvava. Takze ano, problemy su, aj na iOS10 a 11, aj na premiovych telefonoch, ktorymi iPhony su a neni to nastavenim. Co by to bolo za nastavenie, ktore ti rozmaze pozadie a odstrani tlacitka, pripadne nedovoli rozsvietit displej…

Jobs nejobs, takto si svojich zakaznikov neudrzia. Je zbytocne Jobsa spominat, pretoze ten uz sa nevrati a niekto by sa mal zacat kukat dopredu. A ku androidu sa to blizi, minimalne kontrolou vystupnej kvality (hw aj sw)

iTuxx

0
  • 15. októbra 2017 o 10:24

s30, amen.

• 15. októbra 2017 o 13:03

iTuxx, ako je v poslednom case pravidlom, dalsi hodnotny prispevok

iTuxx

0
  • 16. októbra 2017 o 12:03

mozes byt rad ze som ti potvrdil ze mas pravdu. Aby si nejaky zaslepenec nemyslel ze si sam co sa opovazil kritizovat tuto lod, ktora sa plavi do vod skazy.

Musíte byť prihlásený aby ste mohli prispievať do tejto témy

Inzercia

Send this to a friend