fbpx

ICloud a apple ID

27. februára 2019 o 23:18 Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes anna2019
  • 27. februára 2019 o 23:18

Pred 2 rokmi som sa prihlásila na icloud môjho kamosa aby som si mohla stiahnuť teamspeak (takú aplikáciu) zadarmo keďže ju mal on kúpenú .. on sa na môj ale neprihlásil .. teraz som si stiahla ios a nechápem prečo napísalo mi to aby som sa prihlásila na jeho Apple Id .. a bojím sa že sa mu spároval môj mobil s jeho .. a plus som na iCloud pridala fotky .. ale bojím sa že som ich pridala na jeho .. aj keď som prihlásená na svojom apple ID .. ale proste mi to ukázalo aj jeho apple ID keď som zapla mobil tak sa bojím .. pred pól rokom som si ho resetovala takze jedine čo dúfam je že sa to heslo vymazalo a tie fotky mat nebude ..

  • 28. februára 2019 o 0:04

Nič ? :(

0xCF

78
  • 28. februára 2019 o 12:50

nénapisála si dost ínformacií. Áko si sa príhlasila na ten icloud kamosa? na svójom telefone v castí iCloud, alebo si jeho účet použíla pri prihlaséni iba do AppStore na svojom télefone?

Vidiš všétky svoje fótky ked sa príhlasiš na http://www.icloud.com pod svójim účtom?

inak je dobra blbost prihlasit sa na iCloud ineho cloveka na vlastnom telefone a dokonca to tam nechat prihlasene. Ak uz chces usetrit peniaze a vyuzit, ze on kupoval aplikaciu, treba sa prihlasit pod jeho uctom do AppStore, nie do iCloud a po stiahnuti aplikacie sa hned odhlasit.

a co si myslela tym, ze on sa ti na telefon neprihlasil?

  • 28. februára 2019 o 12:51

Ak si zakúpila/stiahla app cez jeho účet, tak pri aktualizácii app chce jeho účet

 

0xCF

78
  • 28. februára 2019 o 12:56

Ak si zakúpila/stiahla app cez jeho účet, tak pri aktualizácii app chce jeho účet

 

alfoldy

prave to sa pytam. Podla toho co pise, tak si na svojom telefone odhlasila iCloud (a odpovedala Ano na vsetky otazky suvisiace so zmazanim fotiek, kontaktov, Drive a vypnutin FMI) a prihlasila tam jeho a nechala to tam prihlasene, zatial co jej fotky sli na jeho iCloud. Toho sa ona boji, ale mi z toho zvlastneho textu vobec neni jasne, ci to urobila na svojom telefone, pretoze pise ze on sa jej na telefon neprihlasil.

basman

1
  • 4. marca 2019 o 16:32

Určite nie
iCloud si len zapamätal posledné prihlásenie
Druha možnosť -rodinne zdieľanie ti zapol

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri

Vyhľadávanie
Booking.com
Booking.com

Send this to a friend