Neide wifi na iPhone

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 31 )
  • Autor
    Príspevky
  • #58541
    dandyd
    Účastník (Participant)

    vcera som si kupil novy iphone v pomaranci a vsetko je v poriadku len ked dam vyhladavat wifi siete… tak po chvili hladania nic nenajde aj ked tam signal je (odskusane inym iphonom z t-mobile)
    takze realne nemozem najst ziadnu wifi siet ci uz ju vytvorim ja na notebooku alebo nejake free hot spoty

    #130223
    bawy
    Moderátor

    podla mna…sprav restore, ak nepomoze skus este v menu zapnut wifi :))) a ak ani to nepomoze ;) tak je to jasne..reklamacia..

    #130224
    dandyd
    Účastník (Participant)

    ze zapni wifi.. to som sa pobavil…
    restore som uz asi 2 krat spravil… po prvom pokuse mi nabehlo “no wifi” a nedalo sa tam ani kliknut pre detajly…
    teraz po druhom uz si aspon mysli ze nejake wifi ma ale nevie nic najst….
    budem musiet reklamovat…

    #130225
    bawy
    Moderátor

    soráč : ) su aj taky experti, že nejde wifi nejde, a pri tom je off ;) no a ked restore nepomohol tak jednoznačne len reklamacia…ja by som na tvojom mieste trval na tom, aby mi to vymenili za nový kus ;)

    #130227
    dandyd
    Účastník (Participant)

    ja som uz bol v pomaranci a presne som to chcel takto vybavit… kus za kus ale ze vraj to davaju len ak sa neda telefonovat alebo esemeskovat… tak som si povedal ze skusim restore a nieco podobne… ze pondelok sa vratim ak to nerozbeham
    no urcite budem trvat na vymene…

    #130228
    bawy
    Moderátor

    hej hej…povedz ze to nieje konvica, bez ktorej sa v poho obides, ale ze je to tefelon, ktory POTREBUJES a ze nemozes 30 dni cakat na vymenu.. lebo ver ze to bude presne 30 dni kym ti pride z “opravy” a aj tak ti potom daju novy kus….

    #130231
    vitoo
    Účastník (Participant)

    Nebude to náhodou týmto?:

    “Účastník môže pri surfovaní používať iba APN Internet, nie je možné to zmeniť”

    #130232
    bawy
    Moderátor

    neako nemozem uverit ze orange iphony maju bloknute wifi…

    #130233
    vitoo
    Účastník (Participant)

    no ak je to tak, tak je to poriadna hlúposť..

    Potom ostava asi uz len Jailbreak ak sa to na tychto iphonoch dá ale asi sa tým pádom stratí nárok na záruku.

    #130234
    dandyd
    Účastník (Participant)

    ak si iphon jailbreaknes tak zaruka automaticky pada…
    a to s tym APN internetom… hmmm… vie mi to niekto potvrdit? teda vyvratit? nejaky zakaznik orange, ktoremu wifi ide?
    lebo je pravda ze som to skusal iba s t-mobileom

    #130236
    MiroR
    Účastník (Participant)

    Že ide len APN Internet píšu v tej súvislosti, pretože nejde APN WAP. V telefóne sa nedá nastaviť APN, nastavuje to automaticky skript, ktorý stiahne iTunes (aspoň mne u T-mobile sa stiahlo nastavenie “carier setting” pri aktivácii). Je to uvádzané pre tých, ktorý majú len dátové služby na APN wap, aby sa nečudovali, že im nejde na iPhone internet. Je treba mať prístup cez APN Internet. Ale na pripojenie k Wifi to nemá žiadny vplyv a podľa vyjadrení operátorov, že Apple neumožňuje pridať žiadne veci od operátorov (aj keď v bookmarkoch som našiel t-mobile – čo som si sám nepridal), pochybujem, že by bolo Wifi blokované .

    #130237
    Mišo
    Účastník (Participant)

    Ja mam iP. od Orangu a wifina mi slape normalne… Takze sa obavam, ze mas zly kus :(

    #130238
    ifone.sk
    Účastník (Participant)

    Presne tak. Chybny kus. Niet sa co cudovat, ved foxconn pre apple vyraba produkuje skoro milion iphonov za tyzden. Cize nulova kontrola vystupu pri takom mnostve.
    Ziadaj urcite kus za kus.

    #130242
    piggee
    Účastník (Participant)

    vidim, ze sa nam tu za chvilu zasere cele forum zakaznikmi od pomaranca a t-debila, co budu hladat na svojich PC tlacitko s jablckom

    #130251
    Tommy_Verceti
    Moderátor

    kus za kus… bohužiaľ sa obávam že v to nemusíš ani dúfať nepôjde to … normálny reklamačný postup podľa zákona ich nič iné nezaujíma a chcú predať čo najviac…

    btw. iphone na paušál od orange mám a wifi šlape bez problémov :)

    #130253
    dzankou
    Účastník (Participant)

    predtym ako to pojdes reklamovat skus resetovat “all network settings”
    to vacsinou pomaha, ovsem ak si mal Wifi OFF tak jednoznacne to pusti:)

    #130261
    dandyd
    Účastník (Participant)

    dakujem za pomoc ale bude to urcite zly kus. zajtra sa budem snazit ho vymenit ale nedavam tomu velku nadej…

    na komentoch typu “pusti si wifi” som sa dobre zasmial.
    (vlastnim niekolko produktov apple a studujem informatiku :-)) take veci by som mal zvladat…)

    #130264
    naconazov
    Účastník (Participant)

    Na to mam len jeden komentár
    Have you tried turning it off and on again….. :D
    http://www.youtube.com/watch?v=NwNwTjDLMP4

    #130271
    dzankou
    Účastník (Participant)

    skusal si ten reset?
    ja mam skusenos vselijaku, restore sem restore tam, vzdy je to inak a to je rovnaky ipsw subor:)))
    ale s wifi sa mi stlao to iste..
    General-Obnova nastaveni-reset network settings
    prepac neviem presne ako je to uz v anglictine lebo mam slovencinu na 2.0.1
    ale to pomohlo

    daj vediet ako si pochodil na reklamacii:)

    #130277
    pregot
    Účastník (Participant)

    zdravim…mam ipod touch 16 Gb…postupne som jailbreakoval vsetky verzie od 1.1.1 az po terajsiu 1.1.4…..mam doma wifi /zaheslovanu/ a wifina mi isla na ipode vzdy po kazdej jailbreaknutej verzii,,,az doteraz. Ked som nahodil 1.1.4 tak sa neviem pripojit na moju wifinu, i ked to pred tym vzddy islo. Skusam tam vselijake kombinacie v tych nastaveniach wifi v ipode,ale nic nezabera. Neviete niekto poradit? Diki moc

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 31 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.