Imac – medzi LCD a sklom prah!

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Imac – medzi LCD a sklom prah!

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #72416
    Xfire
    Účastník (Participant)

    zdraivm vas,, stredu som kupil noveho imaca 21.5″ dneska som zbadal ze medzi lcd a sklom je prah.. nieje tak vidno ale niektore castocky pri max svieteni lcd vidiet… chcem sa spytat je mozne otto reklamovat .. popr vymena kus za kus?

    #231418
    potkan666
    Účastník (Participant)

    do 7 mich dni je mozne tovar vratit bez udania dovodu ak sa nemylim. tak ho vrat a kup si new

    #231421
    slavozv
    Účastník (Participant)

    ak sa tomu ale chces vyhnut, tak si prach podla mna jednoducho odstranis, aspon na starsich iMac-och (3 roky) to nebol problem, poloz iMac hore LCD, obycajnymi (2-3 ks) gumenymi prisavkami nadvihni kryci polykarbonat ( nie je to sklo) – pouzi jemnu silu na nadvihnutie a uz potom len vycisti obidve plochy a je to, ak by si chcel nejaku radu tak e-mail v profile

    #231422
    Xfire
    Účastník (Participant)

    no lebo som volal do mzonu v eurovei a povedali mi ze moj mail posunuli dalej do servisu ale az pondelok mi daju odpoved.. podla zakona co ja viem do 7 dni tiez by mali bez udania dovodu vymenit tovar… a apple by nemalo mat vynimky bo je to urcene statom.. ne?

    #231487
    bawy
    Moderátor

    nie…

    #231494
    marek
    Účastník (Participant)

    obavam sa ze toto bude problem tejto serie imacov

    mal som imac27 bez prachu za sklom ale po pol roku sa tam dostal, asi to bude vyzerat na reklamaciu po nejakom case, vycistia to a pojde sa dalej

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.