WWDC 2008,

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware WWDC 2008,

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 231 )
  • Autor
    Príspevky
  • #125481
    dex
    Účastník (Participant)

    MacBook má combo jednoducho preto, aby ste si ho nekúpili. Je to prvok, ktorý má zákazníkov odradiť od kúpy toho najlacnejšieho v prospech o niečo drahšieho stroja. Na druhej strane – Air nemá ani combo ;)

    #125484
    Anathos
    Účastník (Participant)

    Ja som mechaniku v MB pouzil mozno 3x :D

    #125487
    ugla
    Účastník (Participant)

    a co revizia .Mac? ked uz ma teraz apple zariadenia pre pristup k internetu naozaj kdekolvek a kedykolvek, dalo by sa cakat, ze to nejako rozhybe.

    #125490
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    joj uz nech je zajtra! :D sa neviem dockat ! :D

    btw mimo temy, dex ty hras na saxik ?

    #125491
    titinius
    Účastník (Participant)

    ja mam altovy saxik, ak chcete predam vam :) po revizii za 10 000,- :) mimo temy,,,

    a taktiez nech uz je zajtra :D to ako keby mali dojst vianoce sa citim :-D:-D hh

    #125560
    Count Grishnackh
    Účastník (Participant)

    Čaute. Tak pripájam sa aj ja. Čo si myslíte o iPod-och? Budú nejaké nové? A myslíte, že zvýšia kapacitu iPod-u touch na nejakých povedzme aspoň 64 GB? iPod Classic je super vecička, ale význam má len kvôli rozprávkovej kapacite 160 GB. IMHO je ale po všetkých stránkach krokom späť. iPod touch má budúcnosť. Na ňom mi vyhovuje všetko, len nie kapacita, čo je to dnes aj 32 GB? Asi chcem veľa, ale tak taký iPod touch 160 GB, to by bolo, čo? :-)

    #125561
    bawy
    Moderátor

    count : ja mam 32gb touch, a nemam ho zaplneny ani s polovice, co by si tam daval ? :-)

    #125562
    Count Grishnackh
    Účastník (Participant)

    to bawy:
    Tak keď má niekto, ako ja, doma desiatky GB metalových diskografií, tak mu je 32 GB touch veeeľmi málo. A to nehovorím ešte o klipoch a filmoch … ach … rád by som mal potom všetko pokope v iPode, ale tak môžem to mať aj v booku, ale pohodlnejšie je to mať vo vrecku, však?

    #125565
    mrzo
    Účastník (Participant)

    2 bawy – poznam ludi co tolko hudby maju na iPode. Plus este fotky, filmy, pouzivanie iPodu ako mass storage a si tam kde u kazdeho media – MIESTA NIKDY NIE JE DOST :-)

    #125566
    bawy
    Moderátor

    jasne, ale ipod touch ako mass storage ? uz sa to da spravit ?

    #125573
    dex
    Účastník (Participant)

    @Mayoxy
    Nie, ale bola by to prča ;) Ten obrázok mám kôli inému prvku, ehm… :) Treba si pozrieť väčšiu verziu v profile :D

    #125574
    Count Grishnackh
    Účastník (Participant)

    Btw. presne za 7 hodín to začne … ja sa tak teším … :-)

    #125576
    Anathos
    Účastník (Participant)

    Moja penazenka sa uz trasie. :DD

    #125578
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    @dex

    aha. to som si nevsimol prvy krat :) no ludia.. kupujeme iphone 2 ze? :) bude to pecka nad pecky :) nabite funkciami a stylom. skoda ze to nedavaju live video z konferencie. to by asi prijalo milion dalsich ludi :)

    #125579
    zero0x
    Účastník (Participant)

    cosi keby davali live video tak by im spadli vsetky servre :)

    #125580
    Count Grishnackh
    Účastník (Participant)

    to mayoxy:

    Na http://www.jablicka.com by mal byť stream keynote-u Steva Jobsa. A mňa zase viac než iPhone zaujíma iPod touch. Dúfam, že mu zväčšia kapacitu a pridajú nové funkcie … Jaj a tie 3D hry ako Quake a pod. , to je už iná pecka, verím, že môžu konkurovať aj Nintendu DS a Sony PSP :-). iPod touch má obrovskú budúcnosť …

    #125582
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    @count grishnackh

    jj, je to pecka, tenke, velky multitouch display, je to apple :) co viac mozme chciet. no ja ale hlavne chystam kupu iphonu noveho, tak preto ma to zaujima velmi

    #125586
    titinius
    Účastník (Participant)

    ja uz mam iPod touch, v predajni v KE som bol pol hodinu pred otvorenim (xodim tam na vysku) takze som mal jeden z prvych exemplarov 16Gb :)
    a jediny dovod preco som enbral iPhone bolo minimum funkcii ktore su v EU uplne bezne ako bluetooth, MMS, a aj koli fotaku, ASPON 3,2Mgpx keby tam dali…
    preto pevne dufam ze novy bude mat 3Mgpx fotak GPS. MMS. BlueTooth. a nemam co riesit :) hned ho beriem …

    ale hlavne sa tesim na MB … :)

    #125587
    Count Grishnackh
    Účastník (Participant)

    to titinius:
    No ja by som “vyžadoval” aj 5 MPX fotoaparát, keďže má iPhone veľký 3,5″ displej a aj tá fotografia by potom v Mac-u vyzerala lepšie a kvalitnejšie. Takto je to len na také to domáce fotenie (aká súvislosť s reklamou na Orbit, ani som si to neuvedomil :-) ), ale s 5 MPX a nejakým xenónovým bleskom by iPhone v kľude nahradil aj kompaktný digitálny fotoaparát. GPS, no geniálny nápad, len či tam bude … A btw. MMS sa už dajú posielať na iPhone, už neviem presne od ktorej verzie FW, ale dá sa to. Aj keď, ruku na srdce, koľko krát si v živote odoslal MMS? Ja minimálne. To je aj ako s DVD v dnešnej dobe … A bluetooth by bodol, konečne by sa dal napríklad naplno využiť potenciál stereo bluetooth wireless slúchadiel … Uvidíme, čím nás prekvapia chlapci z Cupertina v San Franciscu. Už len 2 hodiny :-), ako sa to vlečie …

    #125588
    mha
    Účastník (Participant)

    titinius:
    MMS je aplikacna zalezitost, urcite na to existuje nieco uz teraz, Bluetooth to ako aby si si tam posielal kadejake (aj zavirene) subory a potom sposobil neprijemnosti technickemu supportu? Na to zabudni… GPS tam pravdepodobne bude, ten forak tipujem, ze nie. Bluetooth chyba podla mna hlavne na iPode Touch, aby sa dal pouzit pre pristup na internet cez mobil… (to je dovod. preco neuvazujem nad jeho kupou)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 231 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.