WWDC 2008,

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware WWDC 2008,

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 181 až 200 (z celkového počtu 231 )
  • Autor
    Príspevky
  • #125751
    M_@rt_In
    Účastník (Participant)

    podla mna s tym Assistant GPS je to tak ze treba zaroven aj pripojenie na net, kedze aspon z prezentacie je vidno ze ako mapy iPhone vyuziva maps.google a pochybujem ze iPhone bude mat v pamati cele maps.google. Cize suma sumarum to bude asi tak ze bude fungovat len tam kde je mozne sa napojit na net, cize treba pokrytie sietou Wi-Fi/3G/2G aby sa dali tahat maps.google

    #125753
    Amarok
    Účastník (Participant)

    kedze je tam gps tak je len otazkou casu kedy pride software od garminu alebo tomtom

    #125765
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    uz prisiel software od tomtom pozri sa na engadget.com :) vyzera to dobre

    #125768
    naconazov
    Účastník (Participant)

    myslíte, že v novom leoparde už bude konečne ZFS?

    #125776
    Esso
    Účastník (Participant)

    Kolko stoji iPhone v UK ? Je tazke ho unlocknut ? Sposob kupit v UK a unlocknut sa mi zda genialny =)

    #125784
    Anathos
    Účastník (Participant)

    Este zatial nikto nevie, ako to je riesene. Kedze to tak rapidne zlacnelo, urcite to nejak zabezpecia. Viem, ze hackeri su sikovni, ale oni uz na nieco pridu. :D

    Alebo urobia obrovske vyhody tym, ktori si to kupia legalne, ze bude zbytocne si to kupovat inak. ;)

    #125787
    Amarok
    Účastník (Participant)
    #125791
    Milu8
    Účastník (Participant)

    to Author Count Grishnackh>hoj pratelu>verim ze aj ty si sklamany tak trochu(sorry ostastny ale u mna prevlada sklamanie) wwdc 08,ja som tak tuzubne ocakaval novy MB,apropo moj prvy mac.Uz viac nemozem cakat ,na buduci tyzdnen si idem po biely MB.Uz sa neviem dockat.Takze 17.jula sa kona u mna pohreb winaku,vstup free:)))))))))jupiiiiiiii

    #125792
    Amarok
    Účastník (Participant)

    milu8: byt tebou este pockam… tyzden wwdc este neskoncil :)

    #125794
    bawy
    Moderátor

    Vazne este mate nadej,ze bude upgrade bookov ? :)))) neverim tomu uz …

    #125796
    Amarok
    Účastník (Participant)

    upgrade bude viac ako pravdepodobne… ale je mozne ze az cez prazdniny

    #125797
    bawy
    Moderátor

    no ja som mal na mysli teraz pocas wwdc heh..

    #125799
    Milu8
    Účastník (Participant)

    cez prazdniny…to je o com,skade to mas zase rumour chlapce,uz cakam skoro 8mes.to Bawy len ma slak trafy ked si ho kupim a on vyjde este tento rok.

    #125800
    bawy
    Moderátor

    ti verim tiez by som mal kvalitne stresy s toho, ked ho uz chces dlhsiu dobu :/

    #125801
    bawy
    Moderátor

    Mozno keby si este chvilku vydrzal mozno bude predstaveny nejakyyyyy MACBOOK PRO 8gb ram, 1Gb graficka FULL HD za 15000 v plastovom obale :D :D :D

    #125803
    Amarok
    Účastník (Participant)

    milu8: tak “chlapce” je to rumor odvodeny od cyklu upgradeovania macou a od toho ze minuly rok to bolo take iste so santa rosou

    #125804
    Milu8
    Účastník (Participant)

    o com tocis “chlapce”:))Teraz je v MB chip santa rosa,ak nemilym,a teraz nasleduje montevina nie?Tak co potom bude nasledovat.Ja niesom do takychto veci aki chip,ide o zmenu zovnajsku>ci vobec pride,tohto roku, sa neobavam ze nie ,cau mate:)))

    #125805
    Anonymný
    Neaktívny

    K tomu iPhonu:
    moj byvaly som predal a rozmyslam o kupe iTouchu, teraz ked vysiel novy iP tak neviem.

    Co vsak zatial nikto nekomentoval je ze chlapci od jablcka nadzgali headphone jack zas hore co neni celkom vyhodne ked pouzivate iP ako iPod proste to velmi zavadza, to bol dovod preco som aj predal iP. Ked otom rozmyslam ze ho ponechali tak ako predtym,no neviem asi to vyzera skor na iTouch..

    Myslite si ze daju ceny touchov dole?

    #125807
    Anonymný
    Neaktívny

    a dalsia vec je ze dock si treba takisto dokupit..
    cize az take lacne to neni..
    Rozhodne isli s cenou dole na ukaor kvality
    Neni o com
    Asi si kupim iTouch..

    #125808
    Milu8
    Účastník (Participant)

    Hasan>itouch ostane v tieni iphone,to si uvedom,teraz sa vsetko toci okolo neho.Ako tyi moze zavadzat ze je hore,je to podla mna dobre riesenie pri iphone.Predsa len iphone nie je ipod.Dock si musis/nemusis dokupit aj ipodu,touchu,iphonu.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 181 až 200 (z celkového počtu 231 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.