WWDC 2008,

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware WWDC 2008,

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 231 )
  • Autor
    Príspevky
  • #57836
    titinius
    Účastník (Participant)

    tak akos ?:)
    naco sa najviac tesite ?
    resp co by vas potesilo a co ocakavate,,,
    myslite ze sa zvysia ceny ??

    #125395
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Ach jaj, povedz mi, ktorá firma z celej histórie zvýšila ceny produktov tohto charakteru? Ľudia, pýtate sa len aby ste sa pýtali, alebo máte aj nejaké seriózne otázky?

    #125396
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    ja sa tesim na iphone 2, kedze ho hned budem mat :) som zvedavy ako bude vyzerat, ake bude mat funkcie. ale tiez som zvedavy na 10.6 heh.. co to chysta ten nas stevko :)

    #125397
    Anathos
    Účastník (Participant)

    Jednoznacne iPhone. Ktovie, ci uz zrealizuju biely macbook v hlinikovej verzii. Inak mozno cakat tak akurat klasicke HW vykonnostne upgrady v produktoch.

    Pravdepodobny update u:

    iPod classic a Nano

    Jednoznacne Mac Mini (asi skor tichy update, co sa nespomenie na WWDC, SantaRosa, X3100 a max. 4GB pamate, co bude pekny doplnok ako multimedialna alebo klasicka pracovna stanica)

    Apple cinema (20″ a 23″, zmena dizajnu asi nepravdepodobna)

    #125401
    pt
    Účastník (Participant)

    bolo by super, keby predstavili nejaky tablet ( v kombinacii s 24 palcovou dokovacou stanicou – ty je asi velky sen) , update pre mac mini (akurat som začal rozmýšlat, že si zaobstaram)

    #125402
    Fish
    Účastník (Participant)

    ja se fakt moc tesim jestli udelaji hlinikovy macbook – to pak bude dokonaly notas… jediny co me na tom soucasnym stve, je prave ten plast :-/

    #125415
    titinius
    Účastník (Participant)

    a co myslite, daju multi touch pad na MacBook ? ci to nehrozi,,, ?
    pytam sa cisto vase nazory + spekulacie :)

    #125416
    bawy
    Moderátor

    podla mna (len spekulacia) nedaju, bude to lakadlo na vysie a drahsie modely..

    #125427
    Anathos
    Účastník (Participant)

    Hej, nedaju. Oni by bez problemov mohli dat do macbookov aj geforce 8400, ale to by potom kazdy kupoval hlavne biely MB.

    #125428
    dex
    Účastník (Participant)

    Určite aj MacBooky budú mať multitouch. Grafická je iná vec.

    #125429
    Anathos
    Účastník (Participant)

    Tak preco potom maju nizsie rady MB este stale trapny combo drive? :DD

    #125430
    bawy
    Moderátor

    Raz budu mat urcite aj macbooky nizsej rady DVD napalovacku :D :D :D

    #125431
    Anathos
    Účastník (Participant)

    Ano, raz urcite budu mat macbooky aj holograficky interface ;) Mozno nasi vnuci

    #125432
    bawy
    Moderátor

    Ja to vidim realne na hlinikovy case pre macbooky, iphone 2 a firmware 2.0 , app store, snad ostranenie comba :D neaky pokec okolo 10.6 , a tot asi vsetko…

    #125433
    karci
    Účastník (Participant)

    Ja by som sa potesil, keby konecne spustili itunes store na sk… podla mna asi hlinikovy mb nebude. Je to asi preto, lebo tam musi byt nejaky rozdiel vo vyhotoveni. Combo by mohli vyhodit, ale mam pocit, ze to spravia az vtedy, ked zacnu davat do vyssich modelov blu-ray mechaniky, tak v najmensom mb bude samozrejme len klasicka dwd-rw.

    No som aj tak velmi zvedavy na novy iphone, lebo apple nas moze veeeelmi prekvapit :)

    Mozno vyjdu nove mighty mouse, mozno nejake hlinikove :))

    A mozno aj mac mini sa nam “ohlinikovie” :)

    #125434
    pt
    Účastník (Participant)

    v rôznych zahr. fórach sa hovorí o itablet – co si myslíte o tomto produkte? Je to vobec realne alebo to je len nejaky vyplod niekoho fantazie ?

    #125435
    mrzo
    Účastník (Participant)

    O tabletoch od Apple sa uz hovorilo nejaku dobu – myslim ze sa aj vyrabal istu dobu tablet z prerobeneho Macbooku (Modbook sa to myslim volalo). Ci by sa do toho Aplle realne pustil je otazne – dolezita by bola cielova skupina – ak by to bolo pre nieco relativne male, lahke, lacne urcene na citanie knih, browsovanie a pod. tak mozno…

    #125436
    Anathos
    Účastník (Participant)

    O tebletovych apple pocitacoch sa vravi uz dlho. Dokonca hovorili, ze terajsi Macbook Air mal byt s touchscreen, resp. tablet.

    Podla mna dopyt po tablete nie je az taky, aby sa tym Apple zaoberal. Ale ked si to bude trh vyzadovat a bude tam velky potencionalny zisk, nebudu mat s tym problem.

    Mac mini hlinikove pochybujem, jednak by to hrozne vyzeralo a mac mini neprenasas stale, takze nepotrebuje extra odolny povrch.

    Blu-ray v malych MB tazko. :D To daju len do MBP, pretoze tie vzdy musia niecim vynikat.

    Edit: to Mrzo: heh, akurat ked som pisal, tak si to poslal. Hej, boli uz pokusy z tretich stran. Vola sa to ModBook.

    koncept: http://www.youtube.com/watch?v=DqBcBea0IHE
    pokusy:


    http://www.youtube.com/watch?v=9rt3EgTaweI&feature=related

    #125465
    max
    Účastník (Participant)

    Tak ja myslím, že mac mini určite dostane spomínané nové komponenty (SantaRosa, X3100, 4GB Ram), dizajn pravdepodobne tiež nový, macbooky dostanú multitouch, dvd napaľovačku /je rok 2008, to by bolo od Apple snáď až trápne, keby ju tam nedal/ a pravdepodobne hliníkový dizajn, o tablete pochybujem…keby sa na ňom pracovalo, nejaké (“vážnejšie”) fámy by sa dostali do éteru, dalej samozrejme iphone 2 a mozno nieco o 10.6, mala spekulacia – mozno blueray v mac pro
    zvysenie cien urcite nie…
    s itunes store sk by som urcite nepocital a ipody vynovia asi az tesne pred novym skolskym rokom…

    #125469
    zero0x
    Účastník (Participant)

    podla ma bude docking station pre macbook :)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 231 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.