safari 5.0

Domov Diskusné Fóra Ostatné safari 5.0

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 93 )
  • Autor
    Príspevky
  • #69626
    lego
    Účastník (Participant)
    #212874
    raul
    Moderátor

    finally.

    #212892
    martinsson
    Účastník (Participant)

    paci sa mi ze je spat loading v adress bar. Ale ten interface s Topsites sa mi zda nejaky nedopracovany. Ten modry gradient od spodo s odrazom okienok… uf.

    Inak vpohode.

    #212895
    Xorpi
    Účastník (Participant)

    Mne sa vôbec ten loading nepozdáva :) Safari 6 by už v tom prípade malo podporovať Webkit2, keď to už nedali sem…

    #212916
    yurayko
    Účastník (Participant)

    webkit2 mozno, mozno v safari 6, zatial je to iba v plienkach, na bezne, masove pouzitie nepouzitelne

    #212918
    tomasno1
    Účastník (Participant)

    mne sa neobnovia otvorene taby po vypnuti… predtym mi to robil Glims automaticky, ale teraz uz nie je ani v History moznost – Reopen all windows from last session. Poznate ako na to?

    #212921
    addamz
    Účastník (Participant)

    Mne sa paci reader. Skusal som na viac weboch a podla mna parada, pekne odfajci reklamy a vsetky zbytocne veci.

    #212922
    scoiatael
    Účastník (Participant)

    a kde ste si ten reader nastavili, alebo ako to funguje, lebo ja ho neviem najst :)

    #212924
    PC alebo MAC?
    Účastník (Participant)

    nezdá sa Vám pomalšie ako predchodza?

    #212925
    Anonymný
    Neaktívny

    to scoiatel: Reader sa nenastavuje, pokial prides na stranku, ktoru je mozne v nom zobrazit,
    tak sa napravo od www adresy zobrazi tlacitko READER.Stačí kliknúť na ikonu „Reader“ vo vstupnom poli a Safari automaticky odfiltruje článok a podá ho v esteticky príťažlivej forme, odkiaľ sa dá ďalej poslať na email alebo vytlačiť..A inak Reader je fakt super.

    #212927
    M3siacik
    Účastník (Participant)

    u mňa na 10.5 všetko šlape ako má.. zdá sa to byť rýchlejšie a ten reader je dosť dobrý

    #212934
    tomasno1
    Účastník (Participant)

    Ako docielit, aby slo na Safari 5 „Reopen All Windows from Last Session“. Ta moznost uz v Safari 5 nie je. Presunula sa niekam inam z menu v History? http://tinypic.com/r/2m6lwfb/6
    Zistil som, ze niektori tu moznost tam maju. Nechapem preco ju tam ja nemam. Standardne som updatoval cez Software Update…

    EDIT: Vyzera to, ze to sposoboval SafariStand… Uz to tam mam ;)

    #212935
    Anonymný
    Neaktívny

    hmm zaujimave, ja ju tam mam

    #212941
    addamz
    Účastník (Participant)

    Teraz som skusal Safari aj na PC, tam to tiez ide dobre. Inak hral som jednu hru a ozacil som si tam kde som skoncil a ked som potom znovu otvoril navod a klikol na reader tak to bolo zapamatane na tej istej pozicii.

    #212949
    darker
    Účastník (Participant)

    Ja mám problém s otváraním okien. Kým predtým mi Safari po kliknutí na odkaz zväčša otváralo nové okná, teraz je to stále iba nový tab.

    #212951
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    @darker
    vycuc z release notes pre novu verziu safari =>
    What’s new in this version:
    Tabs Setting: Automatically open new webpages in tabs instead of in separate windows.

    takze “it’s not a bug, it’s a feature”. Samozrejme v settingoch sa to da nastavit.

    #212983
    jaro1700
    Účastník (Participant)

    Caute, mne prestal cez safari 5 fungovat mail a vypisuje mi toto: An email message can’t be created to send the link because Safari can’t find an email application.You can use the Mail application included with Mac OS X to send email. To do so, you might need to install Mail using the Mac OS X Install discs.
    Neviete mi prosim poradit, ze co mam robit? vopred dik

    #213007
    DanoV
    Účastník (Participant)

    Neviem cim to je ale mne fejsbuk zacal blbnut….stale ma to odpaja:(((

    #213030
    Lacike
    Účastník (Participant)

    nech pozeram akukolvek stranku ten reader tam proste nemam, skuste mi poslat nejaky link kde to na 100 % ide
    dik

    #213034
    monicqa
    Účastník (Participant)

    pozri napr. nejaky clanok na sme.sk

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 93 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.