safari 5.0

Domov Diskusné Fóra Ostatné safari 5.0

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 81 až 93 (z celkového počtu 93 )
  • Autor
    Príspevky
  • #213731
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    prosim keby niekto uploadol ten Youtube5 extension. Dnes sa to uz neda stiahnut (maju nejaku chybu na stranke) a cez noc mi to nejak zmizlo z extensions zo safari :(

    #213733
    Xorpi
    Účastník (Participant)

    @sleepwalk3r – toto sa stalo už aj mne raz, že mi zrazu zmizli rozšírenia :D ale to som odstránil webkit nightly a zrazu zmizli rozšírenia zo Safari…

    #213735
    zero0x
    Účastník (Participant)

    #213737
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    @zero0x
    diky moc :)

    #213769
    Milu8
    Účastník (Participant)

    xorpi
    Funguje ti automaticke updates na extensions?

    #214238
    Xorpi
    Účastník (Participant)

    @Milu8 – neviem :D

    #214948
    tomasno1
    Účastník (Participant)

    @all: mne zacalo az po update na 5.0 safari padat ako hrusky… neviete ci za to moze samotna aplikacia, alebo nejake rozsirenia?

    #215130
    Anonymný
    Neaktívny

    ja by som mal otazku, ci niekto nevie, ci je mozne zatvorit len samostatny tab v pripade javascript alert loop-u. totiz sa mi dnes stalo pri ladeni jedneho javascriptu, ze som si dal alertovat medzivysledky, no spravil som maly preklep a musel som uplne vypnut safari so vsetkymi tabmi. je na to nejake riesenie?

    #216690
    PC alebo MAC?
    Účastník (Participant)

    keby niekto chcel, tu je česká lokalizácia na SAFARI 5, mám ju, je dobrá…

    http://www.netmania.cz/users/web3_jerry/jerry/Lokalizace/Internet/Internet.html

    #220223
    lolo
    Účastník (Participant)

    ako prosim pridam do bookmark listy ikony jednotlivych stranok? Mam tam mnoho odkazov, ale bez textu a v Safari tym padom nevidim, na co klikam…

    #220236
    raul
    Moderátor

    urob si v tom poriadok a roztried si bookmarky do zloziek, ktore pridas do bookmark baru – kliknes, rozvinie sa ponuka aj s ikonami.

    #220238
    lolo
    Účastník (Participant)

    Dakujem, ale to nie je riesenie pre mna. Jednak sa naklikam viac a taktiez mam zalozky synchronizovane s firefoxom (kde tie ikony zobrazuje).

    Je vobec mozne na Safari bookmark listu pridat ikony alebo nie?

    #220244
    raul
    Moderátor

    to bohuzial neviem.

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 81 až 93 (z celkového počtu 93 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.