safari 5.0

Domov Diskusné Fóra Ostatné safari 5.0

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 93 )
  • Autor
    Príspevky
  • #213036
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    DanoV: tak to si stastlivec – keby to tak robilo kazdemu :-)

    #213040
    DanoV
    Účastník (Participant)

    Myslim ze mas pravdu:D:D

    #213041
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    :-)

    #213043
    iGor pro
    Účastník (Participant)

    ten reader je absolútne úžasný :)
    ten by mohli podporovať aj články na macblogu …

    #213045
    mrzo
    Účastník (Participant)

    2 iGor pro – ved na clankoch na Macblogu to funguje… Teda aspon na niektorych :-)

    #213048
    gidy
    Účastník (Participant)

    no ten reader az taky uzasny nie je.
    napr konkretny clanok na zive http://www.zive.sk/windows-7-service-pack-1-ziadny-prevrat-necakajme/sc-3-a-288532/default.aspx zobrazi len do polovice

    #213052
    holubok
    Účastník (Participant)

    mne nejdu videa v safari5 ? co s tym

    #213056
    Anonymný
    Neaktívny

    gidy mne ho zobrazilo cely, ale to bude asi tym ze mam AdBlocker… kedze na zive davaju do stredu clankov reklamy tak to asi sposobuje problem.

    #213062
    Laky
    Účastník (Participant)
    #213065
    peto01
    Účastník (Participant)

    mne zrazu začalo safari padať, za poslednu pol hodinu už dvakrat. to sa mi predtym stalo raz za polroka a možno aj to vela hovorim

    #213079
    mychaello
    Účastník (Participant)

    zatial vsetko funguje ako ma. ten reader sa mi paci.
    vie niekto ako upravit kod webu, aby podporoval reader? [este som nezacal guglit :) ]

    #213081
    addamz
    Účastník (Participant)

    A co cakas od zive, prepchate reklamou kde sa pozries a este je to postavene na asp.net:)

    #213084
    palo310
    Účastník (Participant)

    mne sa co sa rychlosti za tie dva dni co ho pouzivam paci velmi uz len skrz to ze mi zabera okolo 250mb pamate kdezto chrome a firefox ktore som pouzival doteraz mi zaberali okolo 500 a viac, reader super vec, nieco take som mal naskriptovane aj predtym takze sa mi paci ze to dali ako vstavanu funkciu no a ma to male muchy este, obcas mi nezobrazi videa na youtube a podobne ale sak pride nejaky prvy patch a vsetko bude super si myslim

    #213089
    Xorpi
    Účastník (Participant)

    Ľudia, čo plašíte? Však reader funguje úplne všade… na macblogu… tu nejde o podporu zo strany webov… musíte kliknúť na nejaký článok a až potom na miesto tlačítka RSS tam budete mať tlačítko “reader”… ak by to tak stále nebolo, dajte si preč glims, Saft a podobne…

    #213090
    M!ke
    Účastník (Participant)

    Reader potešil. Konečne sú články prehľadné, ľahko čitateľné a hlavne bez reklamy :)

    #213092
    mychaello
    Účastník (Participant)

    @Xorpi – nemozem s tebou suhlasit, uplne vsade to nefunguje. pokial som vygooglil, tak reader rozpoznava clanok na zaklade urcitych predpokladov, ktore musi stranka splnat. ani na macblogu nejdu vsetky clanky cez reader, len niektore. preto by ma zaujimalo, co musi web splnat, aby ho algoritmus pre reader spravne vyhodnotil … myslim za zakladom je p – tag, ale co dalej? nezafunguje to vzdy na 100%

    #213106
    mrzo
    Účastník (Participant)
    #213113
    vian
    Účastník (Participant)

    V Safari 5 na Macbook Pro 13” mi nefunguje to “3-prstove” gesto, ked sa potiahne vertikalne zhora nadol (alebo naopak) a malo by to skocit na spodok, resp. na vrch stranky. Horizontalne to funguje ok (predchadzajuca stranka). Neviem posudit, ci je to feature alebo bug (polovicka si ho kupila pred mesiacom a nemame s Macmi ziadne skusenosti), zaujimave vsak je, ze vo Firefoxe to bez problemov funguje. Skusil som nieco vygooglit, ale “no luck”. Ma niekto podobny problem?

    #213114
    Xorpi
    Účastník (Participant)

    @vian – skús jiTouch – http://www.jitouch.com/


    @mrzo
    ok, beriem späť :)

    #213118
    Xorpi
    Účastník (Participant)

    Možno trošku od veci, ale Apple pridáva do nových verzií Safari občas niektoré súčasti, na ktoré sa pri bežnom používaní zabudne. Napr. Dasboard widget z akejkoľvek časti stránky “Open in Dasboard” – takto som si spravil sledovanie macblog tém, bez toho, aby som musel mať ďalší RSS zdroj. Je tam vidieť i aktualizácia a posúvanie fórových tém, čo už RSS agregárot nevie. Celkovo to dobre funguje a i vyzerá:

    http://img541.imageshack.us/i/snmokobrazovky20100609n.png/

    S readerom to bude podobné. Teraz sa to snaží každý používať lebo je to novinka, ale počase na to každý zabudne…

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 93 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.