problém s displeyom iphone 5

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes problém s displeyom iphone 5

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 93 )
  • Autor
    Príspevky
  • #90014
    goreopsy
    Účastník (Participant)

    Ahojte všetci, práve som sa stal novým členom tohto fóra a šťastným majiteľom iphone 5 16 gb. Bohužiaľ sa musím podeliť o jednu zlú skúsenosť a tou je zelený pás pri rozsvietení displeja. prikladám aj odkaz na video s takým istým problémom. Chcem sa Vás teda opýtať či má ešte niekto skúsenosti s týmto problémom a či vôbec toto mám považovať za chybu alebo problém a či to treba ísť dať reklamovať ?? link: http://www.youtube.com/watch?v=RIRQpVtHqeI
    dotyčný vo videu spomína že mu to robilo na troch iphonoch tak či to náhodou nieje nejaká vlastnosť toho dipleya. ??? vopred vám ďakujem za rady a postrehy.

    #335423
    Avatar photoMartin Knezović
    Účastník (Participant)

    Skús Restore v iTunes, alebo ešte by ti mohol pomôcť update na iOS 6.0.1. Inak ma nič nenapadá.

    #335425
    basman
    Účastník (Participant)

    reklamacia

    #335426
    goreopsy
    Účastník (Participant)

    ios 6.0.1 mám nainštalovaný odkedy vyšiel a je pravda že telefón mám cca mesiac a všimol som si to včera. takže skúsim ten restore a uvidíme. ak to ešte niekto postrehol tak prosím píšte. dakujem

    #335427
    goreopsy
    Účastník (Participant)

    k tej reklamácii : má niekto skúsenosti z reklamáciou u telekomu?

    #335428
    Avatar photoMartin Knezović
    Účastník (Participant)

    basman : Však sa teší z iPhonu 5 iba chvíľu a už reklamovať? Myslím že by sa dalo skúsiť najprv Restore a Update, až potom reklamovať.
    goreopsy : skús restore, alebo downgrade.

    #335429
    goreopsy
    Účastník (Participant)

    akurát stahujem dáta a idem robit restore potom napisem ako som dopadol zatial dakujem
    mimochodom ako si myslel ten downgrade? je to možné u tejto verzii??

    #335430
    Avatar photoMartin Knezović
    Účastník (Participant)

    Ok, tak držím palce. Ale nehvoorím že nemôže byť problém aj inde. takže pre istotu sa priprav ako hovorí basman na reklamáciu. S tým downgrade neviem ako to je kedže som ešte ani ja nemám iOS 6.0.1. Ale ak si mal v ňom 6.0 a niekedy si ho synchronizoval tak by sa ti to malo podariť.

    #335434
    goreopsy
    Účastník (Participant)

    sakra aj technik z pcexpress mi povedal že je to výrobná vada takže začínam byť skeptický či vôbec má zmysel ten restore, ale ako sa vraví “nádej umiera posledná” je to dosť smutné vzhľadom na cenu zariadenia a to ani nevravím o tom že po vybalení obsahoval aj moj iphone výrobné nedostatky na tých nafarbených hranách po obvode telefónu :(((.

    #335436
    karci
    Účastník (Participant)

    Presne toto sa stáva občas aj mne, ale všimol som si to hádam iba 3x a myslel som že iba zle vidím.. :)) Takže reklamácia?

    #335438
    goreopsy
    Účastník (Participant)

    ja som si tiež myslel že zle vidím ale bohužiaľ je to tak. a robí to vždy ked po určitom čase rozsvietim displey. ked to robím spôsobom že vypínam a zapínam tak to urobí len prvý raz ale akonáhle zablokujem a počkám cca 30 sekúnd tak pri rozsvietení je tam opäť ten zelený pás. ak by to bola záležitosť všetkých iphonov 5 tak to neriešim ale vyzerá to tak že sú kusy na ktorých to nerobí :(

    #335444
    majdy
    Účastník (Participant)

    No aj keď to nerobí na niektorých iphonoch, toto môže byť kľudne SW chyba, dokonca by som povedal, že skôr je to SW problém, ako HW.

    #335445
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    Nic v zlom ale ja nevidim problem ani na tom videu. O co konkretne sa jedna?

    #335447
    kuris
    Účastník (Participant)

    Pozeraj na spodok displaya ked ho zapne

    #335457
    goreopsy
    Účastník (Participant)

    to majdy: takže odporúčaš takisto restore? akurát ho robím tak dám vedieť či sa dačo zmenilo

    #335462
    goreopsy
    Účastník (Participant)

    takže po restore je situácia stále rovnaká :(( asi sa tej reklamácii nevyhnem či??

    #335464
    basman
    Účastník (Participant)
    #335467
    Avatar photoMartin Knezović
    Účastník (Participant)

    Hard Reset tiež nepomohol? Ja som mal take blbe čiary cez display a po restore, downgrade pomohol iba Hard Reset môjho 4S. Ale keď ti ani to nepomôže tak sa obávam že jedine reklemacia.

    #335468
    goreopsy
    Účastník (Participant)

    a ako urobím ten hard reset ?

    #335469
    goreopsy
    Účastník (Participant)

    takže idem poobede do telekomu a som zvedaví ako to celé dopadne potom sa ozvem dakujem za ochotu a prispevky

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 93 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.