problém s displeyom iphone 5

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes problém s displeyom iphone 5

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 81 až 93 (z celkového počtu 93 )
  • Autor
    Príspevky
  • #338141
    sairik
    Účastník (Participant)

    tak mas novy :-D cize problem sa objavil znova vravis hej ? zo zaciatku to bolo fajn ?a je uplne taky isty? vies spravit aj video ?

    #338186
    goreopsy
    Účastník (Participant)

    zo zaciatku som si to nevsimol ale vcera som sa nato zacal viac sustredit a je to tam. vecer sa pokusim urobit video

    #338189
    illmatic105
    Účastník (Participant)

    Zdravim, v mojom okoli maju traja moji znami Iphone 5 vyberany z Telecomu, takisto ako ja..Mozem potvrdit, ze na kazdom jednom sa prejavuje tento zeleny pas, no nikto to nijako neriesil.

    #338193
    goreopsy
    Účastník (Participant)

    dakujem pekne táto informácia mi pomohla a tiež sa asi už nebudem nad tým zamýšlať akurat mi nejde potom do hlavy prečo mi bol vymenený kus ked je to kvázi na všetkých ip5 ??

    #338197
    sairik
    Účastník (Participant)

    @illmatic
    teda riadne zaujimave info :)

    dnes v telekome, vyjadrenie servisu, swap
    zatial vsetko v pohode, a aj keby sa ten pas tam zacal objavovat tak nato uz urcite seriem :-D


    @goreopsy

    vymenili pretoze ako vidis vyssie, ludia to neriesia, iba perfekcionisti ako my :-D

    #338200
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    Sairik alebo sa im nic take neobjavi. Tak ako mne.

    #338222
    sairik
    Účastník (Participant)

    Hurfo dufam, ze uz budem tiez jeden z nich :) a nebude to tam :-D

    #338233
    Enk0
    Účastník (Participant)

    To je zaujimave, ze to robi viacerym, pretoze mne to nerobi. Mam ip5 uz cca 2 mesiace a ten zeleny pas som tam nemal ani jeden krat. Aj som si na to daval par krat pozor, ale ani raz :-)

    #338263
    illmatic105
    Účastník (Participant)

    Nebyt tejto diskusie, tak si to ani nevsimnem. Bude to aj tym, ze som mal stale tapety na ktorych to nebolo tak viditelne :) tak ci tak myslim, ze sa s tym da v pohode fungovat..BTW rohy sa uz zacali suchat, co je trosku neprijemnejsie vzhladom na to, ze ho mam treti tyzden :)

    #338266
    goreopsy
    Účastník (Participant)

    tak vzhladom nato ze mi vymenili swap kus tak asi aj oni v servise uznali ze je to problem. inak chcel by som vediet ako by to dopadlo keby to zacal riesit kazdy zakaznik s touto vadou. a mna osobne to riedne je.e ked viem ze to niekomu vobec nerobi a este si k tomu vsetkemu pridam cenu zariadenia.

    #338285
    Enk0
    Účastník (Participant)

    Tiež si myslím, že sú si toho vedomí, že to je chyba telefónu, keď ho vymenili. Určite to nerobí na všetkých, pretože mne a ani môjmu kamaratovi to nerobí :-)

    #338478
    goreopsy
    Účastník (Participant)

    Tak nakoniec som sa rozhodol skúsiť opäť reklamovať. Všetko prebehlo tak ako vždy akurát sa popísalo že pri opätovnom uznaní reklamácie sa vymení telefón priamo na predajni za úplne nový kus v úplne novej zabalené krabicke . A opäť som bez iphonu :((

    #340152
    goreopsy
    Účastník (Participant)

    dnes po 14 dňoch mi volal technik z ppi etc a zacal sa ma pýtať ako sa prejavuje závada tak nakoniec som mu poslal link z tejto temy a on ho poslal na support apple a cakal na vyjadrenie od applu. na zaklade toho videa mu povedali ze to nie je hw chyba a ze nemá nijaký vplyv na funkcnost telefónu a displeya takze to znamená ze mi ho pekne poslú domov s tým ze sa nejedná o závadu telefónu. ps: ked som sa opýtal nato ze prečo mi potom bol telefon vymenený za “nový” kus tak mi bolo povedane ze predchádzajuci technik asi nekonal uplne spravne. neviem co si mám o tom mysliet pretoze keby mi to bolo uznané tak by som mal nárok na uplne novu krabicu alebo si mohol vybrat iný telefon alebo dokonca vrátenie penazi. teraz už len dúfam že mi telefón pride v poriadku a bez škrabancov a budem sa môcť tváriť ze som vy.eball 400 evri za perfektný a precízne spracovaný smartfón.

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 81 až 93 (z celkového počtu 93 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.