problém s displeyom iphone 5

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes problém s displeyom iphone 5

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 61 až 80 (z celkového počtu 93 )
  • Autor
    Príspevky
  • #337847
    sairik
    Účastník (Participant)

    sms od telekomu:

    Vazeny zakaznik, Vase zariadenie – doklad:******** si mozete vyzdvihnut v Telecom-Centre, v ktorom ste ho odovzdali na opravu. Telekom

    len skoda, ze som na opacnom konci republiky, takze vysledok sem dam az v pondelok :)


    @goreopsy
    ty si na tom ako? den predomnou si to daval

    #337877
    goreopsy
    Účastník (Participant)

    takze dnes som si bol po opraveny telefon . bolo mi povedane ze mi menili zakladnu dosku ale dostal som uplne novy iphone. zatial je vsetko funkcne ako ma byt. akurat je na nom jeden skrabancek pravdepodobne od vyroby ale uz kaslem nato takze zatial spokojnost

    #337890
    sairik
    Účastník (Participant)

    zabalena krabicka vo folii? alebo iba telefon novy ?

    #337891
    goreopsy
    Účastník (Participant)

    krabicka ostala povodna iba telefon vo foliach

    #337988
    Enk0
    Účastník (Participant)

    Tak potom nový nemáš. A ešte ti ho aj poškriabali :-)

    #338001
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Nejspis to bude novy/repasovany tel. Si schvalne kukni suplik sim karty. Kdyby ti menili jen zakldni desku, jak rikaji, tak na supliku je stary imei. Vsadim se, ze suplik ma taky novy imei? ;) Ta “vymena” zakladni desky je jen klasicka slovenska vymluva servisu/operatora, aby clovekovi nemuseli davat novou 2 letou zaruku na cely phone. Protoze to v pripade vymeny celeho zarizeni za jine, podle zakona totiz musi. Obchazeji to vymlouvou o vymene “zahadneho” swap modulu, pripadne “vymenou” zakladni desky, ktera se ovsem udeje jen papirove. Fyzicky se jedna o uplne jiny telefon a tudiz podle zakona nova zaruka. Tu tadyovsem jeste nikdo asi nedostal, protoze se nikdo nepustil do sporu s operatorem, kde clovek logicky taha za kratsi konec.

    #338003
    Merfi
    Účastník (Participant)

    Na iphone5 uz nieje imei na sufliku;-)

    #338004
    goreopsy
    Účastník (Participant)

    tak tak na sufliku nie je imei ale na zadnom kryte je nove imei a suhlasi aj s tym v nastaveniach a reklamacnom protokole aj podla mna je to uplne novy telefon pre mna je podstatne ze zatial funguje a ze je v perfektnom stave :)

    #338005
    goreopsy
    Účastník (Participant)

    akurat co je zaujimave tak model telefonu je nd297b a ked si ho dam do stranky odkial je vas iphone tak to vypise ze telefon je blokovany na spojene kralovstvo

    #338007
    odklizec
    Účastník (Participant)

    No kazdopadne pokud je imei stejne na tele telefonu s tim v nastavenich, je to jiny phone. Nikdo se nebude drbat s vymenou desky a pak jeste davat novy kryt. Takze opet se osral zakaznik a koza zustala cela. Ono v pripade, ze problem nastane mesic od koupe, tak to tak nenastve, jako kdyz se to stane ve druhem roce zaruky. Novy telefon totiz muze byt jeste vetsi sracka, nebo nahodou vadny kus, ktery cloveku odejde po jeste kratsi dobe nez ten prvni a je nahrany.

    #338010
    sairik
    Účastník (Participant)

    zajimalo by ma kde je imei na tele telefonu napisane :-Dlebo si to v pondelok tiez budem obkukavat :)

    #338016
    goreopsy
    Účastník (Participant)

    na zadnom kryte v druhom riadku malickymi pismenkami pod napisom iphone

    #338017
    sairik
    Účastník (Participant)

    mal som ho 2 tyzdne no toto som si nevsimol :-D

    #338088
    goreopsy
    Účastník (Participant)

    to sairik: takze po dvoch dnoch musim znova skonstatovat pritomnost zeleneho pasu ktory sa zacina objavovat. priznaky a situacia sa presne opakuje tak ako predtym. :(( zacinam mat pocit ze je to vlastnost toho displeja ale bohuzial nemozem to porovnat z inymi iphonmi kedze moji znami ho nemaju. poriadne si ho zajtra skontroluj ale moze sa stat ze sa to prejavi opät az o niekolko dni. chlapy to vazne nama nikto problem s tymto zelenym cudom? :((

    #338110
    sairik
    Účastník (Participant)

    to nevrav ani zo srandy … Ak nebude meskat vlak tak telefon by som mal mat uz dnes … Neviem mozno to maju vsetci . Dost ludom co som to ukazoval tak si to ani po vysvetleni nevsimli. Ale bez telefonu uz nevydrzim cize ak to tam bude tak sa na to vyserem

    #338116
    goreopsy
    Účastník (Participant)

    ked budes v telekome a maju tam vystaveny iphone tak skus prosim len tak kuknut ci to robi aj ten vystavny kus ja to pojdem tiez overit. mal som dva ip4 ale ani na jednom som nic take nepostrehol mozno je to aj tym ze teraz sa nato clovek sustredi. napriklad aj v piatok mi teta v telekome vravela ze nie som sam co u nich reklamoval ip5 takze neviem co si mam mysliet. v mojom pripade by to bola tretia reklamacia cize mal by som mat narok na uplne novu krabicu alebo vratenie penazi tak neviem ako to riesit. pravdepodobne to este par dni posledujem a pojdem tam znova :((

    #338126
    sairik
    Účastník (Participant)

    tretia reklamacia to sice bude ale uznaju ti iba dve, pretoze pri prvej sa zavada neprejavila
    ja som telekom dnes nestihol takze az zajtra, a myslim ze tam vystaveny nemaju to je mensia predajna
    neviem co stym mame potom robit, ale ozaj prestavam mat chut to riesit

    #338135
    goreopsy
    Účastník (Participant)

    uvidime v kazdom pripade daj vediet ako si dopadol

    #338136
    sairik
    Účastník (Participant)

    jj, inac napis mi posledne stvorcislie IMEI-ka :) napadla ma somarina, ale stat sa moze vsetko, nevymenili nam iba telefony navzajom? :-D

    #338139
    goreopsy
    Účastník (Participant)

    posledne styri su 5082 :))

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 61 až 80 (z celkového počtu 93 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.