Mac OS 10.7 Lion?

Domov Diskusné Fóra Ostatné Mac OS 10.7 Lion?

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 161 až 170 (z celkového počtu 170 )
  • Autor
    Príspevky
  • #306389
    igino
    Účastník (Participant)

    mrzo: dik za radu, ale nepomohlo. Dock sa restartol do povodneho nastavenia s tym, ze teraz mam “rozbitych” ikon 9. Hehe. Skusal som to aj cez Activity Monitor, ale po Quit-nuti Docku sa neudialo vizalne nic. Bohuzial. Napada ta este nieco?

    #306436
    majdy
    Účastník (Participant)

    igino: Len pre istotu, reset PRAM a opravu práv na disku si asi skúšal že? Ak áno možno za pokus stojí ešte pohrať sa v OnyX-e.

    #306442
    mrzo
    Účastník (Participant)

    2 igino – No ak nepomoze nic ine, potom mozno uz len kompletne zresetovat Dock – vymazat z ~/Library/Preferences com.apple.dock.plist , com.apple.dock.db resp. vsetko s dock… (pre istotu zazalohovat, ale su to len nastavenia, nic take by sa nemalo pokazit ich vymazanim). Potom zas treba killnut Dock z terminalu.

    #313341
    ruidos
    Účastník (Participant)

    ahojte.
    nechcem zakladat novy topic,tak pisem sem.

    mam od kupy nainstalovany os x Lion,dnes som “omylom” v appstore klikol na zakupit Liona za 23,99 euri.
    otazka : znamena to ze mi bude teraz cela suma nauctovana ? aj ked som ho mal od novoty ? lion sa cely stiahol
    paradox je ze predtym som ho mal v appstore oznaceny ako instaleed.

    edit: nemalo by to fungovat ze raz ked je uz nieco stiahnute-instalovane viac to euri nestiahne ?

    dik za info

    #313342
    hulaka
    Účastník (Participant)

    ruidos: “mam od kupy nainstalovany os x Lion” — to neznamena ze ho mozes nainstalovat na ine pocitace. Tento Lion ti bude fungovat len na tom pocitaci, s ktorym si ho zakupil. Ked si kupis Lion z App store, tak mozes instalovat na dalsie pocitace “ktore mas pod kontrolou” (pre osobne / nekomercne pouzitie).

    Tym Ti chcem vysvetlit, ze existuje dobry dovod pre zakupenie Lionu, napriek tomu ze si ho uz mal na pocitaci predinstalovany. Ak toto nie je to co si chcel, tak ked ti pride mailom faktura, bude v nej odkaz (“Report a Problem”) kde mozes skusit pytat naspat peniaze. Zda sa ze vacsinou ich vratia, hoci budu pisat ze ide o jednorazovu vynimku.

    (Btw, podla mna by bolo vhodnejsie zalozit novy thread nez pisat do stareho threadu ktory je o niecom inom)

    #313343
    ruidos
    Účastník (Participant)

    hulaka : dik za info. takze to musim zaplatit.
    ide o to ze som to stiahol na ten ktory som uz zakupil aj snim. viem,je to moja chyba,ale druhy lion nepotrebujem nakolko mam len jeden mac.
    vedia si preverit ze tohoto liona ktoreho som stiahol “omylom” som vazne neinstaloval ?
    stale neviem aj ked budem pisat na ten Report ako im dokazem ze som nerobil instalaciu

    #313345
    hulaka
    Účastník (Participant)

    Uprimne si myslim, ze to nijak zvlast nekontroluju, predsa len, co je uz pre Apple 30 eur? Mozno samotne vybavenie tvojej ziadosti ich stoji viac. Vsak im napis, a uvidis. V lepsom pripade ti vratia peniaze, v tom horsom to proste zaplatis a budes mat extra Liona :-)

    #313346
    ruidos
    Účastník (Participant)

    mam pisat teraz ci pockat na fakturu ?

    #313347
    hulaka
    Účastník (Participant)

    Ja by som pockal na fakturu, aby som vedel kod objednavky a cislo uctu (faktury). V samotnej fakture je potom odkaz na ohlasenie problemu, ked na to kliknes, bude tam jedna z moznosti nieco ako “omylom zakupena aplikacia”.

    #313348
    ruidos
    Účastník (Participant)

    jo ok. este raz dik moc za pomoc.
    teraz kukam appstore, mam FaceTime nainstalovane a tam je ze je za 0,79 eur. znamena to ze ked na to kliknem a uz to mam, znova mi skasnu euricka?

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 161 až 170 (z celkového počtu 170 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.