Mac OS 10.7 Lion?

Domov Diskusné Fóra Ostatné Mac OS 10.7 Lion?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 170 )
  • Autor
    Príspevky
  • #72180
    monicqa
    Účastník (Participant)

    tak predsa to vyzera, ze bude este 1 jesenny event, tentokrat ale asi nie o novych macbookoch (aj ked to nie je vylucene), ale bude to sneak-peak pripravovaneho systemu 10.7

    http://www.cultofmac.com/apple-to-hold-back-to-the-mac-media-event-oct-20/63215?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed:+cultofmac/bFow+(Cult+of+Mac)

    co myslite, co tam bude?

    #230035
    peto01
    Účastník (Participant)

    konečne

    #230036
    denton
    Účastník (Participant)

    po minule roky zvykli byt upgrady Macov, takze predpokladam, ze budu aj teraz

    #230051
    Adrian91
    Účastník (Participant)

    Takze 20.10.2010 o 19:00 si pisem do kalendara :) Aky dobry datum si vybrali

    #230052
    mike
    Účastník (Participant)

    mohli to dat este na 20:10 hod… :D

    #230054
    Adrian91
    Účastník (Participant)

    To nemohli lebo to by u nás skoro ráno :D

    #230055
    petiar
    Účastník (Participant)

    Ja si neviem celkom dobre predstaviť čo nového by Lion mohol priniesť, predpokladám že to bude pár drobných vylepšení a nejaké iné farbičky. Možno nové svetielko pod ikonami spustených programov v docku. Apple užívateľov samozrejme presvedčí, že to rozhodne musia mať a kto ostane pri SL tak je loser. :-)

    #230056
    Benne
    Účastník (Participant)

    A update zo sl na lion je zdarma ?

    #230060
    peto01
    Účastník (Participant)

    že zadarmo :) čo je dnes ešte zadarmo?

    #230061
    raul
    Moderátor

    benne: to zartujes? take otazky teraz uz :D

    #230066
    Adrian91
    Účastník (Participant)
    #230069
    Andrej12
    Účastník (Participant)

    Mozno bude oznamene riesenie antenna gate problemu :)

    #230227
    Benne
    Účastník (Participant)

    raul nie, nerobim si srandu. Preco by nemohol byt napriklad jeden update zadarmo a ostatne platene ? Co je na tom take nepochopitelne a preco sa clovek nemoze normalne spytat bez toho,aby ho furt a nesutale niekto nezosmiesnoval a pod. ? Co je na tom take tazke ? Preco sa tu musia furt ludia vyvysovat nad inych, ktori nieco nevedia,nemaju s niecim skusenost ? Neroumiem tomu… Normalne som sa len spytal, ci to bude zadarmo, tak som cakal odpoved, nie, plati sa za to a hotovo.

    Adrian myslel som update z SL na Lion, ktory bude zrejme predstaveny ;) 10.6 uz mam.

    Peto01, zadarmo su napriklad updaty iOS. To je dnes zadarmo.

    #230234
    Adrian91
    Účastník (Participant)

    Ja viem čo si myslel, len som ti ukázal že asi update na 10.7 nebude zadarmo ako to bolo na 10.6

    #230236
    monicqa
    Účastník (Participant)

    musim sa zastat raula, aj ked tu obvykle do vsetkych rype (ale v dobrom) – on sa ti nevysmieval, ale chcel povedat, ze to, ci bude novy OS plateny a ako, v tejto chvili mozno este nevie ani sam S. Jobs.
    toto je len event, v ktorom sa predstavia hlavne myslienky noveho systemu, preto je na otazky, kolko to bude stat, jednoducho este priskoro.

    zalezi to hlavne od toho, kolko ficur a zmien v nom bude, velke sa nepredpokladaju, samotny snow leopard, ktory bol mnohymi nazyvany len ako kozmeticke vylepsenie leoparda, stal 29 bubakov.

    na 99,9% to bude plateny update, a odhadujem ze cenovo podobny poslednemu.

    #230237
    thesilentman
    Účastník (Participant)

    Ono to hlavne nie je update, ale proste novy system. Tak ako ma Microsoft XP – Vista – 7, tak ma Apple Leopard, Snow Leopard a teraz bude Lion, akurat Apple ich cisluje trocha inym sposobom, takze ma clovek pocit, ze dostava iba update. Updaty su samozrejme zadarmo – napr. aktualny je 10.6.4.

    Mimochodom tu je viac informacii: http://superapple.cz/2010/10/zpet-na-mac-specialni-udalost-jiz-20-rijna-teste-se-na-prvni-pohled-pod-poklicku-mac-os-x-10-7/

    Okrem ineho sa tam hovori, ze system bude vydany az priblizne O ROK – takze tych novych veci moze byt viac, nez sa dnes zda.

    #230250
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    Windowsy maju tiez ciselne oznacenie len nieje nejak extra propagovane tak ako je tu u Mac OS.
    Windows 5 (2000); Windows 5.1 (XP); Windows 6 (vista); Windows 6.1 (7)
    Kazdopadne prechod napr. z 10.5 na 10.6 nie je update ale upgrade – to je rozdiel. Updaty sluzia na opravu chyb a upgrady pridavaju funkcionalitu. Vo vacsine pripadov byva upgrade plateny.

    #230265
    Benne
    Účastník (Participant)

    monicqa a nedalo sa to napisat takto ? Mam mac asi mesiac a neviem ako to je s upgradami systemov. Preto som sa to spytal. dakujem za vysvetlenie aspon tebe.

    #230277
    EdDy
    Účastník (Participant)

    Ha ! a čo keď to nebude 10.7 ale 11.0 ? :P :D

    #230282
    dubak
    Účastník (Participant)

    som potom zvedavy co pride po Lionovi ked uz im pomaly zacinaju tie selmy dochadzat :D teda gepard este asi nebol :D

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 170 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.