Kontrola gramatiky v MS Office 2011

Domov Diskusné Fóra Nezaradené Kontrola gramatiky v MS Office 2011

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 137 )
  • Autor
    Príspevky
  • #216127
    thesilentman
    Účastník (Participant)

    V Office 2011 Beta 4 slovencina nefunguje, cestina ide krasne.

    #216140
    tomasno1
    Účastník (Participant)

    @thesilentman: ja som to tusil…

    #226596
    simumarek
    Účastník (Participant)

    Ešte stále nijaká kontrola gramatiky v 2011 pre SK? Mám betu 6 a nič :((( Pritom čeština ide ok :(

    #228187
    Benne
    Účastník (Participant)

    su nejake novinky ohladom kontroly slovenskej gramatiky v 2011 ?

    #228195
    simumarek
    Účastník (Participant)

    No podľa posledných info sa aj naďalej budeme musieť spoliehať na doplnky od tretích strán, ani v oficiálnej verzii nie je podpora slovenskej kontroly pravopisu :(

    #228354
    simumarek
    Účastník (Participant)

    Takže som si dnes naištaloval Office 2011 Final a bohužial mám zlú správu, nie je tam slovenská kontrola gramatiky iba česká :(((((((

    #232609
    simumarek
    Účastník (Participant)

    Nikto nemá nijaké nové info ako rozbehať kontrolu slovenskej gramatiky v Office 2011??? Keď už naši český bratia ju tam majú, prečo MS zase zabudol na nás? Ani nejaká kontrola z tretej strany?

    #232623
    onlineman
    Účastník (Participant)

    Akurát sa mi podarilo stiahnuť 2011 aby som sa na to aspoň pozrel skôr než si kúpim a slovenčina tam nie je, v proofing tools sa nachádzajú tieto jazyky :Catalan, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Italian, Japanese, Norwegian, Portugese, Portugese (Brasil), Spanish, Swedish, Czech, Polish, Russian, Turkish. Slovenčina sa dá nastaviť iba ako custom, čiže prázdny slovník a postupne nahadzovať. Ako pozerám sú tam nejaké Default ACL slovníky z r. 2007, slovenský vytvorilo dnes ale prázdny. škoda že sa nedajú aspoň naimportovať z OpenOfficu… ak má niekto nejaký nápad ako rozchodiť slovenčinu píšte, pre mňa nemá zmysel kupovať tento office bez kontroly gramatiky, takže ostáva kombinácia parallels+WinXP+Off2007..

    #232629
    simumarek
    Účastník (Participant)

    Vsak presne to je aj moj problem, kompatibilita s tym co potrevujem ja je uz fajn ale kontrolu tam nenajdem ani keby neviem co. Nechapem to, ze CR je tam a na SK sa zase vy…. :((((

    #232641
    raul
    Moderátor

    Ja by som to aj pochopil, keby museli zacat odznova. Lenze MS ma aj slovniky, aj databazy, aj vsetko potrebne na to, aby to tam implmentovali. Dokonca to aj pouzivaju v inych produktoch. Takze preco to tam nedali? Mozno ani nevedeli, ze o to niekto ma zaujem a stacilo by im napisat. Pre mna za mna aj v dobrovolnom update, ci aktualizacii by to mohli vydat. Neskusime ich hromadne nakontaktovat?

    #232660
    harken
    Účastník (Participant)

    funguje tam ta kontrola, co bola v typoch 10 naj aplikacii na macblogu v clanku…a k tomu kontaktovaniu by som sa pridal

    #232706
    simumarek
    Účastník (Participant)

    Aka kontrola? Nefunguje tam nič čo je normálne dostupné!!!

    #232976
    harken
    Účastník (Participant)

    neni, pomylil som sa, myslite, ze by mohlo fungovat
    skopirovanie celeho slovnika, vlozenie ho do wordu a potom pridanie vsetkych slov do vlastneho slovnika?

    (ked som to skusal, pri vkladani to zamrzlo, ale po castiach by to mozno slo)

    #233041
    simumarek
    Účastník (Participant)

    To sa mi zdá až trošku prehnané, ale možno by to aj išlo. Najlepšie by bolo keby sme dostali v nejakom update podporu tak ako ju má ČR a bolo by :))

    #236776
    simumarek
    Účastník (Participant)

    NIkto z Vás zatiaľ neprišiel na spôsob ako dostať do Office 2011 kontrolu našej rodnej slovenčiny??? :(

    #238896
    bagers
    Účastník (Participant)
    #238901
    raul
    Moderátor

    tak si to skus nainstalovat :)

    #238922
    wlamik
    Účastník (Participant)

    hej, no kontrola tam nie je a bohuzial sa tam ani nijak neda dostat

    #238927
    monicqa
    Účastník (Participant)

    no keby niekto hodil do slovenciny office a spravil pren kontrolu gramatiky tak je king..
    mam znamych co by si dali za to ruku odtat :D

    #239283
    simumarek
    Účastník (Participant)

    No tiez by som za to dal cokolvek, ale tak budeme si musiet pockatva mozno office 2025 for mac uz bude mat aj slovencinu.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 137 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.