iOS 5

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 101 až 120 (z celkového počtu 167 )
  • Autor
    Príspevky
  • #284012
    mahomo
    Účastník (Participant)

    no vyzera to tak, ze zajtra nebudem mat telefon…fasa

    #284014
    poper
    Účastník (Participant)

    ja asi odzajtra nebudem mat telefon

    #284016
    mahomo
    Účastník (Participant)

    2 poper: to budeme asi viaceri :D

    #284017
    poper
    Účastník (Participant)

    ale ja idem reklamovat… :)

    #284018
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    :-D

    #284020
    mahomo
    Účastník (Participant)

    2 poper: viem

    mal som najprv dat update na ipade a nie na iphone, uz asi 10 minut verifikuje a nic ine….hura hura

    no ja odpadnem, nieco sa zjavilo na obrazovke… :D

    #284021
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    moj nazor je taky ze sa mozno za par dni objavi na nete navod ako to spojazdnit, staci sledovat internet, lebo pokial to je iba SW zavada a v servise sa im to podari nasoftit, tak to len natiahnete o viac dni. na vasom mieste by som pockal ako hned utekal do servisu.

    #284022
    mahomo
    Účastník (Participant)

    2 morfi: jasne ze to je na strane apple, len poper ide reklamovat iphone skrz nieco ine ako problem s updateom.

    mam tam ikonu pripojit k itunes, len problem je ten, ze iphone je pripojeny no itunes sa tvari nevsimavo a ignoruje iphone a stale verifikuje

    tak dalsie FAUX PAS pre apple

    P.S. Este taka otazka, ide vsetkym prihlasenie sa na store cez menu v itunes? lebo mne nie a ani mi nejde autorizovat mbp

    #284033
    igino
    Účastník (Participant)

    mahomo: odpoj kabel, pripoj kabel.

    #284036
    mahomo
    Účastník (Participant)

    2 igino: diky, uz som to urobil, na tvrdo quitol itunes a cele to spadlo, no zazrakom sa tam opaet zjavila 4.3.5 a nastastie zatial ide :D

    idem vyskusat ipad ci pojde a ked nie, tak necham to tak. skoda, tesil som sa, ze budem mat iOS 5ku dnes a ze zajtra v robote pokukam bugy, no bohuzial budem musiet este vydrzat.

    #284053
    Adrian91
    Účastník (Participant)

    mne to tiež na začiatku blblo, ale keď som si stiahol iTunes s apple.com tak mi to už išlo. Cez update v macu mi to blblo.

    #284057
    miro r
    Účastník (Participant)

    ahojte. možno hlupa otazka alu vie niekto odpovedať ? keď si na svoj iph 4G stiahnem IOS5 bude resp. je tam aj SIRI ?
    dík.

    #284059
    poper
    Účastník (Participant)

    nie, mozno neskor

    #284062
    Adrian91
    Účastník (Participant)

    ja som aj skusal preistotu podržať home button, ale neni tam :D

    #284063
    miro r
    Účastník (Participant)

    dakujem. tak to počkam, ani sa neidem snažiť.

    #284066
    dubak
    Účastník (Participant)

    tiez mi to nejde, nastastie ja som updatoval ipad a na iphone mam GM verziu, tak aspon telefon ide, l
    ostatnym pri iphonoch nezavidim

    #284122
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    ludia, viete mi poradit? aj ked si myslim ze to uz nepojde ale predsa. sync pred updatom OK, cely back up pred updatom OK, update z iOS 4.3.3 na iOS 5 OK, co vsak nejde je obnova dat zo zalohy :/, jedine co mi ostalo su kontakty ktore som mal v outlooku a apps… da sa tam nejak dostat back up? dakujem

    #284126
    shelbygt
    Účastník (Participant)

    Ja mam 3GS a backup zo zalohy isiel bez problemov ked naistalujes ios5 on sa ta potom opyta ci chces back up aspon mne to ponuklo.

    #284127
    mahomo
    Účastník (Participant)

    2 morfi: da sa to, len neviem na kolky pokus to bude uspesne, ja to uz robim asi tretikrat, vdaka tymto problemom som aj neskoro prisiel do roboty.

    ale zarazila ma jedna vec, a to ked robi backup, tak zalohuje vsetko na disk v compe a potom z toho sa snazi urobit restore veci.

    cize ja mam cca 30 giga dat na ipade a volne miesto na disku som mal 25 giga, tak mi nechcelo urobit ani zalohu…. WTF?

    to aj predtym takto primitivne robilo, alebo je to iba dalsia feature iOS5? naozaj som si to nikdy nevsimol, ze by mi takto mizli GB z disku pri backup ios zariadeni.

    #284130
    shelbygt
    Účastník (Participant)

    Mne to nerobilo vsetko islo tak ako aj s inym ios3,4 …

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 101 až 120 (z celkového počtu 167 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.