iOS 5

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 141 až 160 (z celkového počtu 167 )
  • Autor
    Príspevky
  • #284237
    Baron
    Účastník (Participant)

    okej dikes uz mi to ide….nemal som zaskrtnute ten sync cez wifi.

    #284243
    igino
    Účastník (Participant)

    Mate niekto vyskusane v pripomienkach pripomenutie nie datumom a casom, ale pridenim niekam alebo odidenim od niekial. Ja som si nastavil takych pripomienok na skusku viacero a bohuzial ani jedna mi nefungovala. Akurat pri takto nastavenych pripomienkach neustale ide GPS a tym padom pada baterka nadrzku kazdou minutou. Cize funkcia, na ktoru som sa tesil, pretoze ako myslienka mi to prislo genialne, ale takto? Neviem, neviem.

    #284244
    shelbygt
    Účastník (Participant)

    to suley : skus sa registrovat na iwork.com s ID applom a potom by ti to malo ist.

    #284255
    Safer
    Účastník (Participant)

    mne vsetko islo hned zacal som to stahovat okolo 19:07… len dlho robilo Restore ale inac vsetko ako po masle..

    #284272
    suley
    Účastník (Participant)

    @shelbygt nejde ani tak, dokument sa pekne synchronizuje na iOS ale na Liona iba cez icloud.com/iwork

    tak ako pisu tu
    http://www.apple.com/icloud/features/documents.html

    skoda, myslel som ze to bude implementovane aj priamo v Pages na Lionovi..

    #284282
    bresto100
    Účastník (Participant)

    Prosim Vas,aktualizoval som v poho.,ale vobec mi nesinchronizuje zvonenia co mam v iTunes,neviete kde moze byt hacik?,,

    #284298
    Adrian91
    Účastník (Participant)

    Ako vidím, iOs5 ma este nedostatky. Napr keď som v nejakej app, a stlačím home button, tak nič. Podarí sa mi to na tretí krát. Keď dve krát kliknem za sebou na home button, tak sa dostanem na hlavný panel a nie na posledné otvorené ikony. Keď som chcela dať update aplikácií, tak tlačidlo nereagovalo.

    #284301
    igino
    Účastník (Participant)

    Adrian91: nebude to chybnym Home buttonom? Mam ten isty problem, ale uz dlhsie. iOS5 s tym v mojom pripade nema nic spolocne.

    #284302
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    Turbo funkcia geofence je podla mna pekny fail pretoze si nemozem vybrat miesto na mape ale iba kontakt ktory musi mat v sebe uvedenu adresu… to si ako teraz mam ku vsetkym veciam kontaktom priradit adresy..???? Trosku nedomyslene. Uprimne kto z vas si ku kontaktom vklada adresu?

    #284307
    igino
    Účastník (Participant)

    jigga1411: ja mam adresu pri vsetkych a teraz doplnam aj fotky k chybajucim. Ja to beriem ako ID tagy k pesnickam. Mam moznost to doplnit, tak preco nie? Ked mam pri kontakte udaje ako mail, webstranka, adresa atd, mozem plnohodnotne vyuzivat aj aplikacia ako Safari, Mail a hlavne Maps kvoli adresam. No a teraz k tomu pribudli Reminders (Pripomienky).

    #284316
    OakleyWisdom
    Účastník (Participant)

    mam rovnaky problem ako bresto100… po nahodeni iOS5 sa mi apps aj hudba aj obrazky nacitali zo zalohy. problem je ze to neurobilo aj so zvoneniami. teraz ked idem v itunes (s pripojenym iPhonom) do zalozky Ringtones a zaskrtnem “sync ringtones” vybehne mi okno ci urcite chcem synchronizovat ringtones pretoze vsetky skladby filmy a tv serialy v iphone budu odstranene…

    nevie ako to mam spravit aby mi to nevyhodilo celu hudbu z telefonu… dakujem za kazdu radu

    #284414
    dubak
    Účastník (Participant)

    nedocital sa niekde niekto, ze kedy bude fungovat aj pre Slovensko app Cards?

    #284416
    Adrian91
    Účastník (Participant)

    Dubak: zevraj má coskoro

    #284426
    dubak
    Účastník (Participant)

    tak to sa tesim, dufam ze ceny budu podobne ako pre USA

    #284447
    bawy
    Moderátor

    igino: tie pripomienky cez GPS si rozchodil na akom telefóne..? mám 3gs a neviem prísť na to ako to rozbehať.

    #284450
    Adrian91
    Účastník (Participant)

    dubak: ceny budu bohuzial drahsie 4,99 ale neviem ci euro alebo dolarov

    #284456
    bawy
    Moderátor

    Aha tak si odpoviem, location reminders nie sú v 3gs podporované..nice….

    #284461
    dubak
    Účastník (Participant)

    nie je nad cim zufat, ja som na skusku nastavil pripomienku nech ma to upozorni ked odidem z domu a upozornilo ma to az ked som bol z domu uz 15 minut prec zhruba kilometer od domu

    Adrian91: ak by to bolo aj za 4,99 eura je to celkom fajn, len nech to nie je viacej

    #284518
    bresto100
    Účastník (Participant)

    Nikto nemate problem s ringtones?..neviete mi poradit,preco mi v iOS 5 nesinchronizuje zvonenia z iTunes do iPhonu?..dakujem za kazdu pomoc..

    #284526
    bawy
    Moderátor

    3Gs v pohode ringtones syncuje..

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 141 až 160 (z celkového počtu 167 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.