iOS 5

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 121 až 140 (z celkového počtu 167 )
  • Autor
    Príspevky
  • #284131
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    mne to ponuklo tiez, momentalne zistujem ze mam uplne plnu particiu a pri obnove zo zalohy to dojde k 0 a vtedy itunes napise ze zaloha na PC nie je. tak to nejak skusim osefovat a ozvem sa :)

    #284134
    mahomo
    Účastník (Participant)

    napodobne s ipadom morfi

    #284156
    zane
    Účastník (Participant)

    Bože, tak to je skvelé….ide vôbec niekomu ten iOS 5 normálne bez problémov? Ja som sa tešil na ten update, ale tak po tom všetkom čo som prečítal ma nejak prešla chuť… Nemám čas ani náladu riešiť potom problémy s tým… :(

    #284159
    Kub1k
    Účastník (Participant)

    vsetko nabehlo a telefon krasne bezi… neaktivoval sa na prvy pokus,bolo potrebne to skusit par krat ale predpokladam ze tlak na servery musi byt enormny. kazdopadne moje 3GS bezi lepsie ako predtym.

    #284160
    mahomo
    Účastník (Participant)

    no tak ja som sa uz zmieril s tym, ze ipad nebudem mat obnoveny do povodneho obsahu (co naozaj nechapem preco), vsimol som si po restore z backupu, ze mi tam chybaju fotky, ktore som mal postahovane z mejlu a cez safari priamo do ipadu.

    su fuc…tak zatial iba toto musim rozdychat, teda ak neratam zalohy dat z jednotlivych aplikacii.

    #284161
    Miki-M3
    Účastník (Participant)

    Jeden iPhone 4 uz beží na iOS 5 už od dnešného rána 1:30 asi po 10 pokuse.. :-) Teraz je na rade otcova iPhone 4 tak dúfam že teraz to pôjde o niečo lepšie.
    Zatiaľ s iOS 5 len same dobre skúsenosti. Nezaznamenal som žiadne negatívum skôr naopak prekvapilo ma že včera plne nabity iPhone som rano nechal tak a este o 10 rano som mal 97 % spokojnosť s mojej strany..

    #284163
    shelbygt
    Účastník (Participant)

    Jedno odporucanie:”skuste si stiahnut z netu ipsw iso5 a tak naistalovat lebo teraz sa mi zda ze je enormne pretazeny server apple”ja mam 5 GM uz od vydania takze vtedy to islo v pohode.

    #284165
    Miki-M3
    Účastník (Participant)

    Ja som momentalne uspensne nainstaloval aj do otcovho iPhonu.. Išlo mi to na 2 pokus.. Spokojnosť. Ešte obnova aplikacii a je to kompletné.

    #284170
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Ja pockam, kym sa to ukludni, kym vydaju JB a upgradovat budem az potom.

    #284171
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    mne sa moj podarilo obnovit zo zalohy, problem bol fakt v tom ze mam preplneny disk. takze velka spokojnost. vcera mi to ale na prvy x neslo, akonahle som to skusil cez DFU tak update siel v pohode, IPSW som mal stiahnute z netu vopred.

    #284182
    zane
    Účastník (Participant)

    Čiže myslíte, že keď pár dní počkám, tak by nemali byť žiadne problémy? (Mám iP 4 a os 4.3.5)

    #284183
    Baron
    Účastník (Participant)

    Chcem sa spytat….mam 3gs ios5 funguje ako ma len jedna vec ma sere preco mi nejde zosynchronizovat itunes z iphonom bez kablu?…ked som v nastaveni wifi synch. a itunes ta moznost synchronizovat je seda cize sa neda stlacit…..ale pripojeny na napajanie je. V com moze byt chyba?….vypisuje ze sych. bude pokracovat ked macbook bude dostupny ale on je zapaty aj itunes je zapate. co to moze byt?…mozno debilna otazka ale zaujima ma to:)

    #284185
    slimak
    Účastník (Participant)

    Ahojte,
    môžem updatovať Ipod Touch na ios5 z Leoparda, alebo musím mať Liona???? ďakujem

    #284193
    buffon
    Účastník (Participant)

    Asi blba otazka ale existuje nejaky navod ako si nahrat novy ios5 ?
    Mam Iphone 3gs ale este som to nikdy nerobil, ide mi hlavne o to uchovanie udajov, nerad by som tam nieco dokafral momentalne tam mam 4.2.1

    #284202
    Candy
    Účastník (Participant)

    konečne ide všetko, ako sa patrí… stala sa mi taká divná vec: mám IP4, ale aj starší IP3. A v IP3 mi prestala po update fungovať komplet hudba… všetky pesničky sa ukázali, aj obrázky, aj sa tváril, že prehráva skladby, tie ale stáli na 0:00… tak som ich musela vymazať a obnoviť ho celý zo zálohy z IP4, kde to bolo v poriadku. Ostatné funkcie sú v pohode, myslím…

    #284205
    Miki-M3
    Účastník (Participant)

    Baron: Ja mam pocit že to bude tým že bezpaltny icloud ako vraveli je iba na fotky data kontakty kalendare
    na iTunes hudbu a aplikacie si musis zaplatit minimalne 10g miesta este za 16 € na rok.. A budeš mať spolu 15 g miesta a bude ti to sinchronizovat aj itunes bez kabla a vsetku hudbu.. Ale ked to nie je pravda tak pardon. Ale tak som to pochopil ked to prezentovali…

    edit: Tak kamarat google mi poradil toto:
    Mas uz stahnete ios5 v iphonu? mas itunes 10.5?
    pokud ano tak pripoj iphone k itunes, hned na prvni zalozce v itunes je dole moznost wifi synch, to zaskrtni a pak ti to pujde kdyz budes mit iphone pripojeny k siti a budes na stejne wifi

    #284209
    Adrian91
    Účastník (Participant)
    #284217
    Miki-M3
    Účastník (Participant)

    Tak mne sa nechce iphone pripojit k iMacu stale mi to tam píse že hladá iMac a nenajde ho nakoniec neviem prist na to ako to nastavit..

    #284218
    suley
    Účastník (Participant)

    caute,
    ma niekto rozchodeny iCloud s iWork dokumentami?
    Povedzme, ze mam jeden dokument, ktory ked editujem na iPhone tak chcem aby sa zmeny prejavili aj v dokumente, ktory je na Macu a v iPade. Da sa to nastavit nejak automaticky, alebo musim si to vzdy cez iTunes alebo cez icloud.com zosynchronizovat?
    dakujem..

    #284226
    Treti
    Účastník (Participant)

    čaute, instal OS 5 OK ale pri spustení a aktivácii stále píše aj po 10tich pokusoch že “aktivačný server je momentálne nedostupný” je tu niekto kto má podobný problém? Nervy v kýbly…pls poradte…

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 121 až 140 (z celkového počtu 167 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.