8 apríla iphone OS 4

Domov Diskusné Fóra Ostatné 8 apríla iphone OS 4

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 301 až 320 (z celkového počtu 420 )
  • Autor
    Príspevky
  • #207374
    raviola
    Účastník (Participant)

    Xorpi: na com ti to bezi? Obsahuje to este nejake neprijemne buggy?

    #207377
    spoti
    Účastník (Participant)

    je to uz pouzitelne…mam to na 3G
    Photos.app obcas padne…a camera funguje no ked nazoomujes a fotis tak ti to neulozi, bez zoomu hej
    inac vsetko ok

    #207674
    raviola
    Účastník (Participant)

    Ti, ktori ste davali betu 3. Co je lepsie pouzit – iTunes alebo SDK? Radsej sa spytam ako spravit hlupost ;-))

    #207745
    Pabzley
    Účastník (Participant)

    OS4 obsahuje aj MT.
    Cize kupa napr. “BeejiveIM with push” kde je push zo servra 24/h (pri takom IM+ myslim 15min) je nevyhodna?
    App stoji nejakych 10 dolarov nieje pri aktivnom multitaskingu pouzitelnejsia free aleternativa beziaca na pozadi ako push notifikacie? Cize racej pockat na OS4 – pockat na upravene app zvladajuce MT? Nejde mi o to mat to zadarmo, ale o pouzitelnost. Pride mi hlupe zaplatit 10 dolarov a o par x tyzdnov platit dalsich mozno 10 dolarov za inu app fungujucu na baze MT. Vydrz baterie ma v tomto smere nezaujima.

    #207783
    spoti
    Účastník (Participant)

    BeejiveIM je teraz v akcii za nejakych 4e tusim…to uz je celkom prijatelna cena! push funguje uplne super a nejaky MT mna netrapi…a navyse pockat peknych par tyzdnov kym vyjde update…

    #207792
    Xorpi
    Účastník (Participant)

    @raviola – ja mám stiahnutý v prvom rade Combo update Mac OS X 10.6.3 – 1.1 – http://support.apple.com/kb/DL1017 pri prvej beta verzii robilo problémy, pri combo update 1.1 už nie.
    Taktiež stiahnuť aktuálne beta SDK do systému. Pri inštalácií zvoliť restore a čisto nový profil. S tým novým profilom to nie je nutné, iba pri verzii systému ako verz. 3 na iPhone OS 4 :) Ja robím nový update iPhone OS beta spôsobom – restore a install :)

    #207796
    babo
    Účastník (Participant)

    Pabzley: V prvom rade ale aplikacia na bure musiet byt preprgoramovana, aby vedela udrzat connect, aj ked bude na pozadi. A navyse ak nebude mat PUSH, tak nebudes vediet co ja viem pri browsovani na webe, ze ti niekto napisal.
    Taky Skype oficialny zatial nefunguje na OS 4.0. Vzdy ked sa prepnes do inej app a potom spat, tak sa zacne nanovo logovat. To ale asi casom preobia (aj ked u free clientov nikdy nevies). Ale rozhodne kym nespravia push (co asi nespravia), tak ako som pisal, nebudes vediet, ze ti niekto napisal a budes sa musiet stale prepinat.
    PUSH je nadalej jedno z povolenych 7 API na vuyzitie MT. Je pravda, ze teraz sa vyhoda aplikacii s PUSH (obzvlastne messengerov) trochu zmensi. Ale nadalej to bude pomerne velka vyhoda.

    A presne tak, treba si na taky BeeJive pockat, kym je v akcii a za 4€ uz neni co riesit

    #207797
    raviola
    Účastník (Participant)

    Jj uz sa stalo ale dal som ho tam cez iTunes a uspesne.:))). Pouzival som ho asi 3 hodinky a hned letel prec. Na mojom 3G isiel bohuzial este pomalsie ako 3.1.2, multitaskig nehrozil, fotak pri zoomovani neukladal fotky a par krat zamrzol. Downgradoval som ho naspat na 3.1.2. len skoda toho basebandu :-(((.

    #209432
    Filip Viskupič
    Účastník (Participant)

    Dobry den
    momentalne mam taký problem ze nainstaloval som OS4 beta ale ale developersky ucet som si nevytvoril a ani neplanujem kedze stoji 99$ . Teraz ked moj iphone pripojim k pc vyzaduje aby som si zakupil tento učet. a kedze neviem ako dat naspet do iphonu OS3 rozmyslal som ze pojdem do apple nech mi zresetuju iphone ale 15 euro za to im nebudem davat kedze som student. Moc by pomohlo keby ste mi poradili ci dali niejaký kontakt kto by vedel čo stym robit.
    Dakujem

    #209439
    piggee
    Účastník (Participant)

    To mas tak, ked sa musis srat s vecami, ktore robit nemas. Jaj ta skodoradost je aka dobra :)))

    #209457
    spoti
    Účastník (Participant)

    tak tak…
    aspon trosku si precitaj tuto temu a hned budes vediet co treba robit…

    #209530
    ivan.m
    Účastník (Participant)

    Vraj vysla Beta4, spoti, budeme vdacni za linky, tato trojka sa nejako na mojom 3G seka

    #209531
    raviola
    Účastník (Participant)

    http://imodzone.net/download/

    A ide sa tahat:))))

    #209535
    raviola
    Účastník (Participant)

    Nooo tak beta 4 ide na 3G o poznatelne rychlejsie, opraveny bug pri zoomovani fotaku, zatial nic netrha a nemrzne. Slusne:)

    #209602
    marek
    Účastník (Participant)

    .

    #211863
    raviola
    Účastník (Participant)
    #212926
    raviola
    Účastník (Participant)
    #212932
    wlamik
    Účastník (Participant)

    vela ludi pise v komentoch o problemoch, este by som to asi nenahadzoval, zbytocne si skomplikujete zivot (po skusenostiach s OS 4 beta 1…). Ved uz to nie su ani 2 tyzdne, oplati sa pockat

    #212992
    raviola
    Účastník (Participant)

    Mne na iphone 3G instalacia bez problemov este sa mi zda ze final verzia je rychlejsia ako beta 4:)))

    #213009
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    raviola: ty si developer?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 301 až 320 (z celkového počtu 420 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.