Nový macOS Ventura by mal vyjsť na konci októbra

Update má byť dostupný spolu s iPadOS 16 v týždni od 24. októbra.

Nová verzia operačného systému pre Macy bude podporovať aj budúce MacBooky Pro v 14 a 16-palcovom prevedení, ktorých by sme sa mali dočkať v blízkej budúcnosti. Nové laptopy majú poháňať čipy M2 Pro a M2 Max.

Ešte bližšie je podľa Marka Gurmana z Bloombergu odhalenie nového modelu iPad Pro s M2. Novinka má byť predstavená formou tlačovej správy, keďže Apple ďalší jesenný event po tom septembrovom neavizoval.

MacBooky by sa tak mohli objaviť o mesiac, keďže november bol v minulosti obľúbeným termínom Apple, pokiaľ ide o nové modely počítačov.

Okrem laptopov pracuje Apple aj na novom Mac Mini, ktorý má dostať čip M2. Najnovšia generácia zariadenia z roku 2020 je vybavená verziou M1.

zdroj: Bloomberg

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.