Nový iPhone má problém so SIM

Apple potvrdil nový bug, ktorý trápi majiteľov iPhonu 14.

Tentokrát sa problém týka podpory SIM karty. V praxi sa prejavuje hlásením o tom, že SIM nie je podporovaná, následne môže smartfón úplne prestať reagovať. Apple aktuálne celú záležitosť skúma, no už stihol vylúčiť hardvérovú chybu. Používateľom odporúča aktualizáciu systému na najnovšiue verziu.

Ďalšou radou je počkať pár minút, či správa nezmizne. Ak sa tak nestane, nemali by ste sa pokúšať o obnovu zariadenia, ale vziať telefón do Apple Store alebo k poskytovateľovi autorizovaného servisu Apple.

V prípade novej generácia smartfónu od Apple nejde o prvý bug. V minulých týždňoch sa už stihli objaviť sťažnosti majiteľov na problémy s aktiváciou zariadenia či vibrovaním kamery. Tieto problémy značka odstránila následným updatom iOS. Nová aktualizácia, ktorá je aktuálne testovaná, by mala vyjsť koncom mesiaca.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.