Apple začal predávať lacnejšie AirPods 3. generácie

AirPods 3rd Generation
Novinkou, ktorou sa Apple zabudol pochváliť na svojom evente, sú lacnejšie slúchadlá AirPods 3. generácie.

O možnom lacnejšome modeli, ktorý niesol označenie “Lite”, sa špekulovalo už dlho pred oficiálnym ohlásením tretej generácie AirPods. Do istej miery sa to Applu podarilo naplniť, zďaleka však nemôžeme hovoriť o odľahčenom modeli.

Spoločnosť totiž potichu uviedla do predaja o trochu lacnejšiu verziu slúchadiel AirPods 3. generácie. Od doterajšej sa odlišuje puzdrom. Kým štandardná verzia podporuje bezdrôtové nabíjanie cez MagSafe, lacnejší model túto funkcionalitu nemá. Slúchadlá sa tak dajú nabíjať iba pomocou Lightning káblu.

Orezaná funkcionalita sa prejavila aj na nižšej cene, ale cenový rozdiel nie je natoľko veľký, aby bol rozhodujúcim dôvodom pre kúpu. Verzia bez MagSafe konektivity je totiž lacnejšia iba o 10€. Kým štandardný model v našich končinách stojí 219€, verzia s Lightning konektorom stojí 209€.

Okrem toho má Apple naďalej v predaji AirPods 2. generácie, s cenou 149€.

AirPods 3rd Generation

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.