Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #36 týždeň

iOS/iPadOS/tvOS/macOS

Remote Control Pro – zadarmo (pôvodná cena 9,99€)

Pomocou aplikácie Remote Control Pro premeníte iPhone, iPad a dokonca aj hodinky Apple Watch na diaľkový ovládač pre počítače Mac alebo Windows PC.

Aplikácia je dostupná pre hodinky Apple Watch, iPhone, iPad, Apple TV a počítače Mac.

iSafeCharge – zadarmo (pôvodná cena 0,99€)

iSafeCharge je užitočná utilita, pokiaľ nabíjate iPhone alebo iPad niekde na verejnosti. Keď dôjde k odpojeniu zariadenia od nabíjania alebo k detekcii pohybu, tak sa spustí alarm.

Long Exposure – zadarmo (pôvodná cena 0,99€)

Lightmatic je aplikácia pre vytváranie fotografií s efektom dlhej expozície.

LT Long Exposure 600x305 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #35 týždeň

To the Moon – 1,99€ (pôvodná cena 4,99€)

To The Moon je príbehová RPG hra s pixelovou grafikou, ktorá bola pôvodne vyvinutá pre počítače. Hra rozpráva príbeh jedného pacienta – Johnyho, ktorého tajným snom je výlet na Mesiac.

Hra je dostupná aj pre Apple TV.

To the Moon 600x150 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #51 týždeň

PushFit Pro – zadarmo (pôvodná cena 1,99€)

PushFit je počítadlo a sledovač kľukov. PushFit vám umožňuje cvičiť doma, v telocvični alebo kdekoľvek inde. Začnite umiestnením iPhonu na zem pod hrudník, senzory priblíženia vo vašom prístroji automaticky spočítajú a zaznamenajú vaše opakovania. PushFit vám umožňuje vizualizovať históriu tréningu pomocou grafov a kalendárov.

Aces of the Luftwaffe Squadron – 3,99€ (pôvodná cena 6,99€)

Každý koniec je novým začiatkom. Keď sa už zdalo že vojna v Európe sa blíži ku koncu, tajné nemecké komando s názvom Aces of the Luftwaffe prekvapivo napadlo USA! Je Vašou povinnosťou obnoviť slobodu a mier. Prežite epický príbeh nad americkým pobrežím a mestami. Veľte svojej letke proti hrôzostrašným bojovým strojom nepriateľa.

Akčná hra Aces of the Luftwaffe Squadron vyšla aj vo verziach pre herné konzoly Xbox One, PS4 a Nintendo Switch a je dostupná aj pre počítače Mac s čipom M1.

Aces of the Luftwaffe Squadron - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #14 týždeň

Summer Catchers – 0,99€ (pôvodná cena 3,99€)

V hre Summer Catchers sa vydáte na epické dobrodružstvo. So svojím spoľahlivým dreveným autom musíte cestovať do vzdialených krajín plných tajomstiev, podivných stvorení a vzrušujúcich pretekov, aby ste konečne zažili leto. Cesta však nebude jednoduchá…

Hra je dostupná aj pre Apple TV.

Swim Out – 0,99€ (pôvodná cena 2,99€)

Ponorte sa do relaxačnej a osviežujúcej atmosféry Swim Out , strategickej ťahovej logickej hry, ktorá vás privedie do slnečného dňa pri bazéne, alebo pri mori. Naplánujte každý ťah a buďte si istý, že nikdy nevkročíte do cesty inému plavcovi. Hra obsahuje viac ako 100 úrovní.

Hra je dostupná aj pre Apple TV.

Chameleon Run – 0,99€ (pôvodná cena 2,29€)

Rýchla, premyslená a nápaditá skákačka z dielne slovenského programátora, ktorá získala prestížne ocenenie Apple Design Award.

Hra je dostupná aj pre Apple TV a pre počítače Mac s čipom M1.

Chameleon Run 600x152 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #22 týždeň

Neighbours back From Hell – 0,99€ (pôvodná cena 4,99€)

Neighbours From Hell je klasická logická hra o zvláštnej reality show, v ktorej je vašou úlohou robiť zle svojmu arogantnému susedovi a to veľmi kreatívnym spôsobom…

Hra je dostupná aj pre Apple TV.

Guerrilla Filmmaker: Camera – 1,99€ (pôvodná cena 8,99€)

Guerrilla Filmmaker je aplikácia pre vytváranie videí, ktorú používajú profesionálni a začínajúci filmári, dokumentaristi, vlogeri a ktokoľvek, kto chce z fotoaparátu vo vrecku vyťažiť maximum.

Cut for Stories – zadarmo (pôvodná cena 0,99€)

Pomocou aplikácie Cut of Stories môžete vytvárať jedinečné príbehy na Instagrame.

ProMovie Recorder + – 0,99€ (pôvodná cena 2,99€)

ProMovie Recorder je funkčne bohatá, no ľahko použiteľná aplikácia pre vytváranie videí. Prevezmite kontrolu nad expozíciou, zaostrením, snímkovou frekvenciou a všetkými ostatnými aspektmi nahrávania videa.

macOS

Hundred Days – Winemaking Simulator – zadarmo (pôvodná cena 19,99€) – EPIC Store

Hundred Days – Winemaking Simulator je strategická hra. v ktorej dostanete na starosť vlastnú vinicu a bude len na vás, či bude prosperovať, alebo nie. V hre na vás čaká zber hrozna, ochrana úrody a výroba lahodného nápoja, jeho úpravy a marketing.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.