Apple vydal watchOS 7.3.2

Apple Watch Nike Pride Edition
Menšia aktualizácia pre watchOS poskytuje opravu závažnej bezpečnostnej chyby WebKitu

Apple práve vydal watchOS 7.3.2., teda menšiu aktualizáciu pre watchOS 7, ktorý sa nám predstavil v septembri minulého roku. watchOS 7.3.2 prichádza zhruba tri týždne po vydaní watchOS 7.3.1, taktiež menšej aktualizácií, ktorá opravovala isté chyby.

Aktualizáciu watchOS 7.3.2 pre Apple Watch je možné zdarma stiahnuť pomocou dedikovanej apky Apple Watch pre iPhone. Stačí v apke prejsť na Všeobecné -> Aktualizácia softvéru. Musíme užívateľov upozorniť, že pre aktualizáciu je potrebné, aby boli Apple Watch nabité minimálne na 50%, počas aktualizácie pripojené k napájaniu a v blízkosti iPhone.

Podľa Apple poskytuje táto aktualizácia dôležitú aktualizáciu bezpečnosti zariadenia, ktorá je adresovaná WebKit chybe, ktorá umožnila škodlivému webovému obsahu načítať sa a spustiť škodlivý kód.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aplikácie optimalizované pre Macy s M1 (aktualizácia)

Apple minulý mesiac predstavil prvý z čipov pre svoje počítače a spolu s ním trojicu nových zariadení. Nové produkty predstavujú zároveň výzvu pre vývojárov, aby prispôsobili svoj softvér novej architektúre. Prinášame prehľad aktuálne optimalizovaných aplikácií.