Apple vydal nový firmvér pre AirPody

Update sa týka druhej generácie AirPods, AirPods Pro a aj najnovšieho modelu AirPods s prívlastkom Max.

Všetky tri AirPods varianty majú k dispozícii totožný firmvér s označením 4A400. To je zmena oproti minulosti – predtým mali základné AirPods a AirPods Pro verziu 3E751, AirPods Max zase 3E756. Nový firmvér je zároveň dostupný aj pre Beats Solo Pro, Powerbeats 4 a Powerbeats Pro.

Aktualizácia firmvéru prebieha automaticky, počas pripojenia slúchadiel k iOS zariadeniu. Verziu firmvéru si môžete skontrolovať nasledovne:

  1. Pripojte svoje slúchadlá k vášmu iOS zariadeniu.
  2. Otvorte si Nastavenia (Settings) a zvoľte sekciu Všeobecné (General)
  3. Tu si vyberte Informácie (About) a následne AirPods, kde už nájdete položku Verzia firmvéru (Firmware version).

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.