Appple navyšuje objednávky nových iPhonov na úkor starších modelov

Kalifornské jablko kompenzuje problémy s čakacími dobami na tohtoročné iPhony.

Uviedol to v novom reporte portál DigiTimes. Značka podľa neho znižuje objem objednávok čipov pre staršie generácie iPhonu a uvoľnené kapacity presúva na produkciu iPhnu 13.

Doby dodania pre všetky štyri modely a konfigurácie sa pohybujú od troch do štyroch týždňov. Oveľa lepšie na tom nie sú ani staršie generácie. V prípade minuloročných smartfónov ide o sklz jeden až dva týždne, ak máte záujem o iPhone 11, tu sa objednávky vybavujú s päťtýždňovým oneskorením.

zdroj: DigiTimes

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.