fbpx

AirBuddy: užitočná AirPods utilita pre Mac

airbuddy icon 600x409 - AirBuddy: užitočná AirPods utilita pre Mac

Používanie AirPodov na Macu má pomerne ďaleko k bezchybnej integrácii s iOS zariadeniami. Nový nástroj však výrazne uľahčuje ich pripájanie.

Vývojár Guillherme Rambo je v Apple komunite známy ako chronický „prehrabávač“ kódu najnovších iOS a macOS verzií, vďaka čomu už vopred objavil nejednu softvérovú chuťovku. Naposledy v septembri pre 9to5Mac leakol promo obrázky nového iPhonu a Apple Watch priamo zo stránok Applu.

Teraz sa na titulkách blogov objavil z iného dôvodu. Do sveta vypustil šikovnú uitilitku pre macOS zvanú AirBuddy, ktorá lepšie menežuje pripájanie AirPodov na Macu. Imituje pritom bielu párovaciu obrazovku z iOS, vrátane zostávajúcej batérie slúchadiel aj ich puzdra. Stačí otvoriť obal s AirPodmi blízko svojho Macu a slúchadlá sa automaticky pripoja.

airbuddy popup - AirBuddy: užitočná AirPods utilita pre Mac

Program beží na pozadí a nevyžaduje ikonu v Docku ani menu bare, funguje pritom okrem AirPodov aj s ostatnými slúchadlami s W1 čipom. K dispozícii je aj praktický widget v notifikačnej lište, ktorý dokonca zobrazuje zostávajúcu batériu spárovaných iOS zariadení na blízku.

AirBuddy si môžete stiahnuť na tomto odkaze za minimálnu cenovku 5 dolárov. Ak sa cítite štedro, Rambovi môžete prihodiť aj nejaké tie drobné navyše.

airbuddy widget - AirBuddy: užitočná AirPods utilita pre Mac

Zdroj: MacStories
Viac článkov na tému

Zatiaľ žiadne komentáre

Pridať komentár

Partneri

Booking.com
Booking.com

Send this to a friend