Toto je iPhone XS: Apple leakol obrázok nového telefónu a Apple Watch

Na pravidelné úniky sme si už zvykli, no že idú priamo od Applu, to je pomerne novinka. Pozrite sa, ako bude vyzerať nový iPhone XS a Apple Watch 4. generácie.

Minulý rok nám dizajn a funkcie iPhonu X prezradila uniknutá verzia iOS 11, tentoraz sa na internet dostal obrázok dvoch nových OLED iPhonov v rôznych uhlopriečkach. Spolu s obrázkom nových Apple Watch s väčším displejom.

Obe marketingové snímky zverejnil server 9to5Mac, a aj keď ich zdroj neuviedol, vyzerajú ako niečo, čo by Apple použil na svojom webe a v propagačných materiáloch. Fotky veľa nového neprezrádzajú, potvrdzujú však dvojicu iPhonov s 5,8“ a 6,5“ OLED displejom. Novinkou je zlaté farebné prevedenie, ktoré bude dopĺňať čiernu a bielu.

iPhone XS leak

9to5Mac si je taktiež veľmi istý oficiálnym názvom týchto dvoch telefónov: iPhone XS. Potvrdzuje tak predošlé informácie od Marka Gurmana. Zdá sa, že Apple sa rozhodol pokračovať v S-kovej tradícii.

Prvý pohľad máme aj na Apple Watch Series 4 s väčšou uhlopriečkou displeja. Kvôli čiernemu pozadiu je však ťažké odhadnúť, kam až displej siaha. Dodatočnú plochu zrejme vyplnia nové, hustejšie vstavané ciferníky, jeden z nich (s celkom ôsmimi komplikáciami) môžeme vidieť na obrázku.

Okrem toho pribudla nová dierka medzi korunkou a bočným tlačidlom, pravdepodobne pre dodatočný mikrofón. Digitálna korunka na LTE modeloch už nebude zafarbená celá na červeno, tento model bude teraz označovať decentnejší červený krúžok. Zdá sa, že menej do strany vytŕča aj bočné tlačidlo, žeby prechod na hmatovú odozvu ako na iPhone?

apple watch series 4 leak

Nový iPhone XS v dvoch veľkostiach (spolu s lacnejším LCD modelom) a nové Apple Watch budú oficiálne odhalené na konferencii 12. septembra, ktorú Apple dnes potvrdil.

Gather Round: Apple pozýva novinárov na iPhone Event už 12. septembra

komentáre
  1. Ziaden senzacny unik od priamo od Apple. Ide o dalsiu studiu od nadsencov.
    The Ad video made by Gunho Lee Exclusively for ConceptsiPhone.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť