Spotify sa chystá konkurovať HomePodu vlastným reproduktorom

Boom smart reproduktorov nenechal chladné ani Spotify, ktoré očividne pracuje na vlastnom reproduktore.

Vyplýva to z čerstvo vyvesených pracovných ponúk, podľa ktorých má Spotify záujem vyrábať svoje prvé fyzické produktyprepojený hardvér. Pod ním sa väčšinou myslí taký hardvér, ktorý slúži na komunikáciu s určitou internetovou službou, ako napríklad so streamovacou službou (Spotify) alebo umelou inteligenciou. Kvôli takýmto plánom boli vyvesené tri ponuky, ktoré zahŕňajú pozície prevádzkového manažéra, vrchného produktového manažéra a projektového manažéra, všetky tri spojené s prácou okolo hardvéru.

Potenciálne to však môže značiť aj vývoj iného produktu – napríklad smart slúchadlá. Čo to presne bude zač a či sa vydania produktu skutočne dočkáme, ukáže čas. Jedno je však jasné – Spotify má 140 miliónov užívateľov, z čoho 70 miliónov má službu predplatenú.

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.